EVENTSMAGAZINE

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ 12-14 NİSAN

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ

Oldukça hızlı başlayan Nisan ayının ikinci haftası da birbirinden özel etkinlikler ile devam ediyor. Özellikle 12 ve 13 Nisan tarihlerinde nereye gitmek istediğini hala karar veremeyenler için bu yazı  çok yardımcı olacak, bilin istedik. 😉

Minifesto: Acid Pauli

Bar25, KaterHolzig’in başını çektiği, Berlin müzik sahnesinden dünyaya açılan Acid Pauli, 10. yıl kutlamaları kapsamında Minimüzikhol sunumu ile 12 Nisan’da Zorlu PSM’de unutulmaz bir performans hazırlıyor.

Bu etkinlik sade vatandaşa 150 TL, Partymag Premium üyelerine 7 kredi.

Kazy Lambist // UTO

Müziğinde Güney Fransa’nın güneşli dünyasının tüm elementlerine rastlayabileceğiniz, Fransız elektronik müziğinin en enerjik ve sevilen isimlerinden Kazy Lambist  12 Nisan’da Studio’da! Massive Attack, Rickie Lee Jones, Portishead gibi sanatçılardan ilham alan Kazy Lambist; elektronik trip-hop şarkılarını seslendireceği harika bir performans sizi bekliyor. Kazy Lambist’den önce UTO dj kabininde olacak!

Bu etkinlik sade vatandaşa 60 TL

Radio Slave

15 yıllık kariyerinde defalarca dünyanın en iyi dj’i ve prodüktörleri arasında yerini ispatlamış olan Radio Slave (Official), 12 Nisan akşamı Big Burn Nights kapsamında RX Istanbul’da!
Bu etkinlik sade vatandaşa 70 TL, Partymag Premium üyelerine 2 kredi.

Acid Arab

Son dönemin en çok dikkat çeken isimlerinden Acid Arab, (Guido Minisky ve Hervé Carvalho) elektronik müzik ile Doğu ezgilerini başarılı bir şekilde harmanladığı performansı ile 12 Nisan Cuma günü Klein’da!
Bu etkinlik sade vatandaşa 70 TL, Partymag Premium üyelerine 1 kredi.

Ara Malikian

Dünyanın en ünlü kemancılarından Ara Malikian, “ROYAL GARAGE” dünya turnesiyle 13 Nisan’da Volkswagen Arena’da. New Age’den beslenen klasik müzik olarak tanımladığı stiliyle Malikian, gittiği her yerde biletleri günler öncesinde tükenen “ROYAL GARAGE” dünya turnesini İstanbul’a taşıyor. Her ne tarz seviyorsanız sevin, bu etkinliğe bayılacaksınız.
Bu etkinlik sade vatandaşa ne kadar öğrenmek için Biletix!

Garuda Night with Gareth Emery & Ashley Wallbridge

Trance ve Progressive dans müziğin en önemli temsilcilerinden Gareth Emery, dünya çapında ses getiren “soldout” etkinlik serisi “Garuda Nights’ı Future Momentum” serisi kapsamında Zorlu PSM Studio’yada!
Bu etkinlik sade vatandaşa 126 TL, Partymag Premium üyelerine 6 kredi.

Daha az harcayıp, daha fazla eğlenmek için Partymag Premium edinin. Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

Önceki Yazı

Gregor Tresher 19 Nisan gecesi RX Istanbul'da !

Sonraki Yazı

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ 19-21 NİSAN