EVENTSMAGAZINEVENUE

Hafta Sonunda Öne Çıkan Etkinlik Rehberi : 3 Rooftop, 2 Season Closıng, 1 Prıvate Vılla Party

Hafta Sonunda Öne Çıkan Etkinlik Rehberi: 3 Rooftop, 2 Season Closing, 1 Private Villa Party

Eylül ayının son hafta sonuna yaklaşırken artık iyiden iyiye soğukları da hissetmeye başladık. İstanbul’daki Suma Beach yaza geçen haftalarda veda ederken teraslar da yavaş yavaş müşterilerini iç mekana yöneltmeye başladı. Yaza damgasını vuran tekne partilerine zaten İstanbul Valiliği’nin yasağı ile veda etmiştik. Eylül ayı çoğunlukla teras etkinlikleri ile geçti. Bu hafta sonu için düzenlediğimiz etkinlik rehberimiz de “Rooftop” teras etkinlikleriyle dolu. İşte 25-26–27 Eylül’ü kapsayan 3 Rooftop, 2 Season Closing, 1 Private Villa Party ile öne çıkan etkinlik rehberi…

  • 25 Eylül Cuma – Secret Garden

Line Up: Orkun Bozdemir, Hemi, Mertkan AKD

Secret Garden

25 Eylül Cuma için en iyi tercihlerden biri Akaretlerde bulunan W İstanbul’un gizli bahçesi Secret Garden. MON tarafından gerçekleştirilecek etkinliğin biletleri bugece.co üzerinden satışa çıktı. Etkinlik 19:00’da başlayıp 00:00’a 5 kala sona erecek.

  • 25 Eylül Cuma – Mona Nişantaşı

Line Up : Sould Grinders (Garden Happy Hour), Kerem Tekinalp & Furkan Kurt

Mona Nişantaşı

Nişantaşı’nda bulunan Mona, hafta boyu dj performansıyla dolu. Cuma günü ise PartyMag Harikalar Diyarı’nın Line-up’ında da yer alan Soul Grinders ile Happy Hour yapıp sonrasında Kerem Tekinalp ve Furkan Kurt ikilisiyle ziyaretçilerine güzel bir gece yaşatacak. Yaza veda etmeden Mona Nişantaşı etkinliği de Cuma gecesi için iyi bir tercih olabilir.

  • 26 Eylül Cumartesi – N Roof İstanbul

Line Up : Jaffer, Emre Şenol, Uğur Çakır

N Roof Narmanlı Han

Shelter Booking organizatörlüğünde düzenlenecek olacak gece son zamanlarda Taksim gecelerinin popüler mekanı N Roof İstanbul’da gerçekleşecek. Yüzyıllara dayanan tarihi barındıran Narmanlı Han’da bulunan bu gece kulübünün en güzel dekorlarından biri ise terasında bulunan antika 1968 Ford Van. 18:00’da başlayacak etkinlik 00:00’da sona erecek. Burası doğum günü, kutlama gibi etkinlikler için de oldukça ideal.

  • 26 Eylül Cumartesi – Secret Location Private Villa Party

Line Up : Volkan Gündüz, Boral Kibil, MFY, Kaan Okten, Hande Tura, Edyra, Barış Demirciz, Vedi Kerem

Secret Location Private Villa Party

Tekne serisi Fire & Sea’nin yeni macerası private villa party kapsamında 26.09.2020 Saat 22:00 dan sabahın ilk ışıklarına kadar başlayacak bu serüvende kabini; KAFES, MODULE, Tamirci, Koma gibi popüler mekanların ve Beatgate’in kurucusu DJ – prodüktör Volkan Gündüz, Boral Kibil, MFY, Kaan Öktem, Hande Tura, Edyra, Vedi ve Barış Demirciz ateşe verecek.

NO-ID Presents ve I AM ortaklığıyla gerçekleşecek sadece 80 kişi ile sınırlı! Lokasyon bilgisi sadece bilet alan katılımcılara Event günü paylaşılacak ve shuttle servisleri mevcut. Bilet satın almak için noidpresents instagram hesabına mesaj atabilir veya afişteki numarayı arayabilirsiniz.

  • 27 Eylül Pazar – Sumaland Sezon Kapanışı

Line Up : Shervineto Sadriano, Askhan. K, Fatih Koşar

Sumaland Season Closing

Hafta sonunu sahilde geçirmek isteyenler için Sumaland’de gerçekleşecek olan sezon kapanışı etkinliği güzel bir seçenek olabilir. Havalar bu hafta sonu nispeten biraz daha sıcak olacak gibi gözükse de rüzgara dikkat. Gün boyu sahilin keyfini çıkarıp sonrasında müzik keyfi de yapabilirsiniz.

  • 27 Eylül Pazar – ?? Roof – Base On Haze 

?? Roof – Baze On Haze


Line Up : Oyku Goc, Ozlem Jane, Serdar Celik

Base On Haze, Roof ‘Exclusive’ PART II adı altında techno sever seçkin konuklarını 27 Eylül pazar günü Beyoğlunda bir otelin terasında bir kez daha ağırlıyor. Etkinlik için son güne kadar lokasyon bilgisi paylaşılmayacak. Biletler Biletino satışa çıktı bile. Detaylar ve tüm sorularınız için Instagram DM üzerinden baseonhaze hesabına ulaşabilirsiniz

·      27 Eylül Pazar  – Secret Garden

Line Up: Avangart Tabldot , Berk Gülaçtı, İlayda Aydoğar, Onur Yıldırım

Secret Garden

Bir çok etkinliğe imza atan ve uzun süredir sektörde emek harcayan Cenk Yenigün ve Ece Başaran’ın organize ettiği limitli katılımcılı etkinliğin gerçekleşeceği yer de yine Akaretler’deki W İstanbul Otel’in gizli bahçesi “ Secret Garden“. Müziği ve enerjisiyle dikkat çeken üçlü Avangart Tabldot (CRIB), Berk Gülaçtı (SOUL), İlayda Aydoğar, Onur Yıldırım (Milim Audio Crew), Pazar günü saat 17:00’dan itibaren sahnede olacak. Etkinlikte aynı zamanda 17:00 20:00 arası barbekü de olacak. Yasa gereği 00:00’dan sonra müzik yasağı olduğu için etkinlik 00:00’a 5 kala sona erecek. Unutmadan söyleyelim, bu etkinlik haftanın en çok beklenen etkinliklerinden biri.

Bonus:

 26-27 Eylül Yuka Beach Bar Sezon Kapanışı: Jetlag Memories

Yuka Beach Season Closing

Hafta sonunun bonusu ise 2 gün boyunca Kınalıada Yuka Beach’de gerçekleşecek olan Jetlag Memories etkinliği. Sezon kapanışını bu etkinlikle gerçekleşecek olan Yuka Beach’e ulaşım ise katılımcılar tarafından yapılacak. Yoga, Make-Up ve benzeri workshoplar da etkinliğe dahil olacak. Detaylı bilgiyi afişteki telefon numarasından veya jetlagmemories instagram hesabından edinebilirsiniz.

Belki de son açık hava etkinliklerini yaşadığımız bugünlerde Ekim ayına girmeden önceki son hafta sonu etkinliği rehberimizin sonuna geldik. İstanbul gece hayatı baş döndürmeye tam gaz devam ediyor. Herkese keyifli ve sağlıklı bir hafta sonu diliyoruz!

Önceki Yazı

Eğlence Sektörüne Neler Oluyor ? Sosyal Medyadaki Kırmızı Profil Tepkisi

Sonraki Yazı

Zorlu Amfi’de Ücretsiz Film Gösterimleri