EVENTS

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 9-12 AĞUSTOS @ÇEŞME | EDİTÖRÜN SEÇİMİ

Haftanın Çeşme etkinlikleri yazımızda! Çeşme’de tatilde olanlar için haftanın en popüler etkinlerini sizin için derledik!

Before Sunset Beach’te Be Svendsen & Lannka

Electronic müzik severler için güneşi batırmanın en güzel etkinliği Thursday Sun Down! Before Sunset’te Be Svendsen & Lanka 9 Ağustos Perşembe günü Before Sunset’te olacak.

haftanın etkinlikleri çeşme

PARTYMAG premium kullanıcıları 2 favor kullanarak etkinliğe ücretsiz girebilir!

Kafe Pi’de Buzz Gibi Festival

10-12 Ağustos arasında 3 gün süren 35 DJ’in performans göstereceği Buzz gibi Festival, Kafe Pi’de gerçekleşecek. Ayayorgi Koyu’nda bulunan KafePi Beach Club, 10-11-12 Ağustos tarihleri arasında tüm kokteyllerin tadılabileceği bir festival düzenliyor. 3 gün sürecek festivalde Mike Diamondz, Dj Funky C, Ozan Doğulu ve Mc Fioti ile Akman Akgül, Okan Evci, Ozan Karataşlı, Kerem Selek, doğukan, Elvice, Efecan Beşkardeş, Suer, Bluemag, tanerman, Kubilay aydın, Edyra, K. Okan Güven, Murat Karakuş, emre Turan, Fatih Ata, Sercan Yanbay, Gökhan Ekinci, Ayhan Aygun ve İlkan eren 3 ayrı sahnede performanslarıyla ziyaretçilerine festival deneyimi yaşatacak. KafePi Beach Club’ın festivalinde müziğin ritmine kendini kaptıranlar sabahın ilk ışıklarına kadar dans edecek.

PARTYMAG premium üyeleri etkinliğe katılmak için kredilerinden 1 favor kullanarak festivali deneyimleyebilir!

Fun Beach’te Chill-Out Festival

Lounge FM’in eğlenceli dünyasını, yolunun geçtiği her şehrin özgün karakterinden izler ile gerçek hayata taşıyan Chill-Out Festival; Çeşme’deki 8. yılı için 11 Ağustos’ta Fun Beach’te!

Türkiye’de Chill-Out Festival ile özdeşleşen bir tarzın geniş perspektifte isimlerini bir gün ve gece boyunca aynı sahnede bir araya getirirken Ege’nin muhteşem doğası, benzersiz atmosferde renklenecek olan Chill-Out Festival Çeşme 2018’i kaçırmayın!

Merak edenler için line-up:

  • Audiofly
  • DETMOLT
  • Kerala Dust ‘live’
  • Matthew Dekay
  • Stimming ‘live’
  • Viken Arman ‘live’
  • cantanca
  • Dogu Civicik

PARTYMAG premium kullanıcıları uygulama üzerinden etkinliğe bilet alabilir.

Fly-inn Beach’te Monality

10 Ağustos Cuma günü Allen Hulsey ile Erdem Tunalı’nın canlı elektronik müzik projesi Monality Fly-inn Beach’te olacak. Fly-inn Beach bu sene harika deniziyle happy hour’ların sevilen mekanı haline geldi.

haftanın etkinlikleri

PARTYMAG premium kullanıcıları 1 favor kullanarak etkinliğe ücretsiz girebilir!

festival
Önceki Yazı

FESTİVALE NASIL HAZIRLANMALI?

teras havadar mekan
Sonraki Yazı

İSTANBUL'DA YAZIN TERASIN KEYFİNİ ÇIKARABİLECEĞİN 5 HAVADAR MEKAN