EVENTSMAGAZINE

Hafta Sonu Etkinlikleri 12-16 Haziran

Hafta sonu geldi! Hala planını yapmayanlar için İstanbul ve İzmir’de çok taze önerilerimiz var…

İSTANBUL

GRAND OPENİNG

Yedi tepenin yepyeni yüksek bahçesi, High Garden’da meşaleler, 14 Haziran Cuma günü yanıyor!
Grand Pera’nın 5. katında bulunan, hayallerle süslü terasta 12 saat durmaksızın eğlenebileceksiniz. Şehrin orta yerinde kendinizi yeşilin tonlarına sarılmış bulacaksınız.

Bu etkinlik ücretsizdir.

Sumahan Presents: Damian Lazarus

Damian Lazarus, hipnotik ritimlerini melodilerle birleştirmek için 14 Haziran Cuma gecesi Suma Han’da olacak. Büyük alanlarda yarattığı etkilerle tanıdığımız Damian, Suma Han’ın  dans pistindekileri birbirine bağlayacak. Aynı zamanda 2019 yazınına hazırlanan Suma Han, yaza Damian Lazarus ile kapılarını açacak!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 100 TL, Partymag Premium’a 3 Kredi.

Chill-Out Festival İstanbul 2019

Çok uzun zamandır İstanbul’daki en iyi festivallerin arasında yer alan ve farklı türleri doğayla iç içe atmosferinde bir araya getiren Chill-Out Festival; şehirden uzaklaşmak isteyenleri, bu sene Garden Fiesta’da ağırlıyor. 15 ve 16 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan festival, bu yıl da beklentileri karşılayacak bir deneyim sunacak. Chill-Out Festival’ın bu seneki müzik kadrosu da her türden elektronik müzik dinleyicisini memnun edecek şekilde seçilmiş. 2 Gün boyunca bizi müziğe doyuracak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 218 TL.

LP İstanbul

Naif sesiyle herkesi etkileyen LP’in Türkiye turnesindeki ilk durağı 15 Haziran Uniq İstanbul. İstanbul’da olup da LP’yi canlı dinleme fırsatını kaçırmayın!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 170 TL.

HVOB Concert Tour • Istanbul

HVOB  Mart ayıyla birlikte dünya çapında gerçekleşecek olan  konser turlarıyla sahnelere geri döndü. HVOB, Mart ayında yayınlanan yeni albümleri ’Rocco’nun turnesi kapsamında, 15 Haziran’da Zorlu PSM, Mixmag Turkey ve CharmMusic işbirliğiyle bir kez daha PSM Sahnesi’nde dinleyicileriyle buluşacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 110 TL , Partymag Premium’a 5 Kredi!

Silver Sunday with CARAVACA

Plaj Silver’ın muhteşem ortamına şahit olmak için ne bekliyorsunuz? İstanbul bulutları üstünden atar atmaz Caravaca ile istanbul’un en güzel plajında dans edin.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 TL, Partymag Premium’a 1 Kredi. 

İZMİR

Beyond Alaçatı

İstanbul’dan sonra Çeşme’de de sevenlerini bırakmayan Beyond Alaçatı, açılışı şerefine 14 Haziran Cuma günü, Kerem Tekinalp ve Furkan Kurt’un boy göstereceği kabinde 15 Haziran Cumartesi Cafi ve Mayakan olacak. 16 Haziran’da Deniz Tekin ve Mertcan Çelik müziklerinin ruhuyla tüm İzmir’i saracak.

Bu etkinliğe sadece davetliler katılabilir. Partymag Premium’a 0 Kredi.

Before Sunset 

Kumların üzerinde dans etmeyi seven bohem tarzın en güzel örneği olan Before Sunset Beach, 2019 yazı için yenilenen dekoru ve sanatçı havuzu ile hem yüzmek için gelenlere hem de eğlenmek isteyenlere unutulmaz anlar yaşatmaya 15 Haziran Cumartesi başlayacak.

IVAN MASA – KRUZ

Başkalarının rüyalarında dans etmeye Ivan Masa ile devam ediyoruz. Kruz gizemli geceleri ve heyecan verici atmosferi sayesinde, hafta sonu etkinliklerinin demir başı olacak gibi duruyor!
Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 TL, Partymag Premium’a 2 Kredi.
Daha fazla etkinlik için Partymag App, Daha az harcayıp daha çok eğlenmek için Partymag Premium edinin. İyi eğlenceler. 😉
Önceki Yazı

YAZIN VAZGEÇİLMEZİ: CHILL-OUT FESTIVAL

Sonraki Yazı

Hafta Sonu Etkinlikleri 19-23 Haziran