EVENTSMAGAZINE

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ 19-21 NİSAN

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ 19-21 NİSAN

Hareketli ve dopdolu bir hafta sonu geçirmek için şehrin öne çıkan etkinliklerini listeledik;

Nomads: A Night in Desert | Presented by Partymag & Suma

Konsept partileri ile farklı deneyimler yaşatan Partymag ve uzun yıllardır dans tutkunlarını şehrin en iyi müziğiyle buluşturan Suma, 19 Nisan Cuma gecesi için özel dekorlarla Suma Han’da yaratacakları vahada, özel şovlar ile daha önce yaşanmamış bir deneyime hazırlanıyor. Dole & Kom, Sahale, Kharma, Mosso Noise, MT Axel ve FVK da özgün tarzları ile bu gece de müzikal şölen hazırlıyorlar.
Bu etkinlik sade vatandaşa 70 TL, Partymag Premium üyelerine 2 kredi.

Tyga

Rap-R&B tarzını farklı ve özgün melodilerle buluşturan kendine özgü tarzıyla tüm dünyada dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kylie Jenner’ın rapçi eşi Tyga, 21 Nisan’da İstanbul’da Masquerade Club’da sevenleriyle buluşuyor.
Bu etkinliğin bilet fiyatı  400 TL

Mike Stern/Dave Weckl Band feat. Tom Kennedy & Bob Franceschini

6 Grammy adaylığı bulunan ünlü caz gitaristi Mike Stern ve caz dünyasının en saygın davulcularından biri olan Dave Weckl önderliğinde Tom Kennedy ve Bob Malach gibi birbirinden usta müzisyenlerinden oluşan süper caz grubu Mike Stern & Dave Weckl Band, başarılı saksafoncu Bob Francheschini’nin de katılımıyla 19 Nisan’da Zorlu PSM’de!
Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 TL

Gregor Tresher

90’ların başından bu yana her yıl farklı trendlerle karşımıza çıkan elektronik müzik sahnesinde; zamansız müzikal unsurlara odaklanarak popülerliğini ve orijinalitesini asla kaybetmeyen Gregor Tresher, 19 Nisan Cuma gecesi RX Istanbul’da.
Bu etkinlik sade vatandaşa 60 TL, Partymag Premium üyelerine 1 kredi.

Geplaatst door Generic Music op Zondag 14 april 2019

Get Closer to Weekend

Türkiye’de önemli sanatçıları ağırlayan ve yenilikçi organizasyonları ile ön plana çıkan Generic Music, 19-20 Nisan tarihlerinde Klein’de iki günlük festival tadında etkinlik düzenliyor. Get Closer to Weekend; Underyourskin Records ve Sol Selectas Records ile iki günlük unutulmaz bir Get Closer deneyimine davet ediyor!
Bu etkinlik sade vatandaşa 75 TL, Partymag Premium üyelerine 2kredi.

Tabi ki şehirde bunlardan çok daha fazlası gerçekleşiyor! İstanbul ve İzmir’de aktif olarak kullanılan, müzik tarzına uygun etkinlik bulabileceğiniz Partymag mobil uygulamasını indirerek tarzınıza göre etkinliklerde  dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz! Ayrıca tüm bu etkinliklere de Premium üye olarak daha uygun fiyata katılabilirsiniz.

Daha az harcayıp, daha fazla eğlenmek için Partymag Premium edinin. Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

Önceki Yazı

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ 12-14 NİSAN

Sonraki Yazı

Cyro Music and Art Festival 2019 Başlıyor