EVENTSVENUE

HAFTANIN ÖNE ÇIKAN ETKİNLİKLERİ 21- 24 ŞUBAT

İşlerin yoğunlaşmaya başladığı şu son dönemlerde bir nefes boşluğuna ihtiyacınız varsa veya “ben sadece çok eğlenmek istiyorum.” diyorsanız haftanın öne çıkan etkinliklerini sizin için şöyle sıralayalım;

1-Ice Ice Baby – Buz Pisti Partisi @UNIQ İSTANBUL

ICE ICE BABY-Buz Pisti Partisi
Konsept partileriyle herkese hitap edebilen UNIQ İstanbul, bu sefer buz pisti partisiyle karşınızda. Kurguladığı oyunlarla yeni insanlar tanımamızı sağlayan Pub Story’nin işbirliği ile yılın en eğlenceli kış partisini düzenliyor.
Bu etkinlik, sade vatandaşa  75 TL Partymag Premium üyelerine 2 kredi.

2-Mixmag Turkey Presents: Andrea Oliva @STUDIO

Mixmag Türkiye etkinlik serisi 21 Şubat’ta Elrow ve ANTS gibi Ibiza’nın en popüler konsept partilerinin uzun soluklu resident DJ’i Andrea Oliva ile devam ediyor.
Bu etkinlik, sade vatandaşa  60 TL Partymag Premium üyelerine 2 kredi.

3-AKUMANDRA @KLEIN

Müzikal yaratımda kendini çok kültürlü elektronik müzik yapmaya adayan ve yayınladıkları albümlerin yanı sıra dünyanın dört bir yanında düzenledikleri partilerle adından söz ettiren New York ve Meksika merkezli plak şirketi Akumandra, Generic Music işbirliğiyle 22 Şubat Cuma gecesi KLEIN kabininden özgün bir yolculuğa davet ediyor.
Bu etkinlik, sade vatandaşa  70 TL Partymag Premium üyelerine 2 kredi.

4-Monkey Project Presents: Rafael Cerato / Mathame / Pavel Petrov / Metodi Hristov @KLEIN

Flamme ve Klein iş birliği ile bu hafta sonu iki mekanda aynı anda birbirinden önemli elektronik müzik sanatçısı performans sergileyecek. Görsel şovların da ön planda olacağı bu etkinliğin öne çıkan isimleri Rafael Cerato, Mathame, Pavel Petrov ve Metodi Hristov.
Bu etkinlik, sade vatandaşa  70 TL Partymag Premium üyelerine 3 kredi.

5-Night Breakers @FREYA AKARETLER

Freya Akaretler’in gizli bölümünde sadece özel davetli ve sınırlı sayıdaki biletli katılımcının kabul edileceği bu etkinliklte giriş için cep telefonu numaranıza gelecek bir şifre size eğlencenin kapılarını açacak. 22.00-10.00 arasında olacak 12 saatlik müzikal yolculuk, sabah bahçede yoga, kahve ve bitki çayları eşliğinde sona erecek.
Bu etkinlik, sade vatandaşa 55TL Partymag Premium üyelerine 1 kredi.

6-Baba Zula @Akasya Kültür Sanat

BaBa ZuLa, Türkiye’de belli bir tür içine dahil edemeyeceğimiz ender gruplardan; ülkemizin müzik elçisi olan grup, geleneksel halk müziğinden beslenirken, müzikal köklerimizden aldıklarını çağdaş müzikle birleştiriyorlar. Akasya Kültür Sanat’ta gerçekleşecek bu etkinlikte de unutulmaz performansa hazırlanıyorlar.
Bu etkinlik 56TL. Biletlere biletix‘ten ulaşabilirsiniz.

7-Boys Noize / Louisahhh / Raito @ZORLU PSM

Depeche Mode, Daft Punk, Gesaffelstein gibi isimlerle de iş birliği yapan Berlin menşeili sihirbaz dj Boys Noize 23 Şubat’ta Zorlu PSM ana sahnesinde! Enerjik set performanslarıyla katılımcıları büyüleyen Boys Noize ‘a Louisahhh ve Raito eşlik ediyor olacak. Bu etkinlik  120 TL.

Daha az harcayıp, daha fazla eğlenmek için Partymag Premium edinin. Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

Önceki Yazı

Minifesto: ACID PAULI Nisan'da Zorlu'da!

Sonraki Yazı

3. PSM CAZ FESTİVALİ YAKLAŞIYOR!