EVENTSVENUE

Haftanın Etkinlikleri ve Popüler Mekanları

Haftanın Etkinlikleri ve Popüler Mekanları

Eğlence danışmanınız PartyMag Magazine, 13-14-15 Kasım hafta sonu etkinlik ve mekan rehberiyle yeniden karşınızda! Bu yazıda daha önceden de yaptığımız gibi sizlere farklı konseptleri olan mekanlardan ve etkinliklerden bahsediyor olacağız. Şimdiden sabırsızlanmaya başladık! Biraz daha yaklaşın, “Haftanın Etkinlikleri ve Popüler Mekanları“na birlikte göz atalım…

Haftanın Etkinlikleri ve Popüler Mekanları

Geçtiğimiz bu zorlu günlerde eğlence hayatı durma noktasına gelmiş olsa da kendi kitlelerine sahip organizasyon şirketleri ve gece kulüpleri etkinliklerine bu zor şartlarda devam etmeye çalışıyorlar. PartyMag olarak bizim siz değerli okuyucularımıza tavsiyemiz kapalı alanlarda sosyal mesafenize olabildiğince dikkat etmeniz hatta mümkünse bir süre etkinliklerden uzak durmanız olsa da mutlaka bu hafta sonu eğlenmek istiyorum diyorsanız da üzerimize düşeni yaparak sizlere bu hafta sonu gerçekleşecek etkinliklerden bahsedeceğiz.

13 Kasım Cuma

S.O.S (Private Villa Party) (22:00 – 07:00)

Haftanın Etkinlikleri ve Popüler Mekanları

Hafta sonuna bomba gibi girmek isteyenler için konum bilgisinin sadece katılımcılarla paylaşılacağı bu villa partisini önerebiliriz. S.O.S adlı organizasyon tarafından düzenlenecek bu özel parti ile ilgili detayları S.O.S Instagram hesabından edinebilirsiniz. İşte Cuma günü düzenlenecek bu özel villa partisinde performans gösterecek DJ listesi : Alican Baykara, Büşra Aytekin, Sahab, Ida, Erhan Tunca.

14 Kasım Cumartesi

Pink Mama (15:00 – 22:00)

Haftanın Etkinlikleri ve Popüler Mekanları

Son zamanlarda Kino olarak hizmet veren ve önceden Klein Harbiye olarak da bilinen Pink Mama bu haftaya damga vurmaya hazırlanıyor! Cumartesi ve Pazar günü iki bomba etkinliğe ev sahipliği yapacak olan gece kulübünün Cumartesi etkinliğini Hi-Bear düzenliyor olacak. Pink Mama içerisindeki dekorlar ve “Free Sushi” konseptiyle oldukça güzel bir hizmet sunuyor. İçeceklerinizin yanında ücretsiz servis edilen lezzetli sushilere ve eskiden sinema olarak hizmet veren bu büyülü ambiyansın sunduğu eşsiz tecrübeye eşlik edecek DJ’ler ise şöyle : Uğur Project, Orkun Bozdemir, Drumstone, Emre Şenol, Eymen. Detaylar için hibearproject Instagram hesabını takip edebilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Klein x Mitte Karaköy (16:00 – 22:00)

Haftanın Etkinlikleri ve Popüler Mekanları

Uzun zamandır İstanbul’un en gözde mekanlarından olan Klein, yakın zamanda yine İstanbul’daki en popüler mekanlardan olan Mitte ile birleşerek sushi konseptiyle hizmetlerine devam ediyor. Lüks bir atmosfer, özenle seçilmiş müzikler ve kaliteli bir kitle arıyorsanız cumartesi akşamı rotanızı Karaköy‘deki Klein x Mitte‘ye ayarlayabilirsiniz. 14 Kasım cumartesi Klein x Mitte’nin line-up’ı ise şöyle olacak : Koray T , Görkem Çay & Konuralp, Tan Güner, Atay.

Feel The Sound Part 1 (Secret Location Party) (23:00 – 06:00)

Haftanın Etkinlikleri ve Popüler Mekanları

Lüks mekanların insanı değilim, ben rave için dünyaya geldim diyenleriniz veya after party arayanlarınız vardır. PartyMag olarak sizleri etkinliklerden haberdar etmek bizim görevimiz. 14 Kasım Cumartesi günü konum bilgisinin sadece bilet alan katılımcılarla paylaşılacağı özel bir parti de gerçekleşecek. Bu partide performans gösterecek DJ’ler ise Volkan Gündüz, Matthias Winnfield ve Kayranda olacak. Bu gizli etkinlikle ilgili detayları performans gösterecek DJ’lerin Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz.

15 Kasım Pazar

Pink Mama (15:00 – 22:00)

Haftanın Etkinlikleri ve Popüler Mekanları

Cumartesi günü gerçekleşecek etkinliğin hemen arkasından 15 Kasım Pazar günü Pink Mama müthiş bir geceye daha ev sahipliği yapacak. Bu seferki etkinlik ise Halfmag ve NO-ID ortaklığıyla düzenlenecek. Eğlence sektöründen bir çok kişi de bu etkinlikte olacak. İşte bu heyecan verici etkinlikte sahne alacak isimler : Sezer Uysal, Junior, VIIA (Live), Se.ya, Hande Tura, Volkan Gündüz, Deniz Kabu, Koray Güçkıran, Barış Demirciz. Bu heyecan verici etlinliğin biletlerine biletino‘dan ulaşabilirsiniz.

Gece hayatı, etkinlikler ve popüler mekanlarla ilgili daha fazla içerik için PartyMag Magazine’i takip etmeye devam edin! Herkese mutlu ve sağlıklı bir hafta sonu diliyoruz…

 

Önceki Yazı

50 TL ile İstanbul Gecelerinde Eğlenmek

Limitsoff Open Studio Nemrut Dağı’nda!
Sonraki Yazı

Limits Off Open Studio Nemrut Dağı’nda!