EVENTSMAGAZINEVENUE

HALFMAG’in Dijital Dergi Lansmanına Ünlü DJ’ler Destek Oldu!

HALFMAG’in Dijital Dergi Lansmanına Ünlü DJ’ler Destek Oldu!

Hozho Halfmag Lansmanına Sosyal Medya Üzerinden Destek Oldu!

Hozho Halfmag Lansmanına Sosyal Medya Üzerinden Destek Oldu!

Çalışmalarına Ash, Infected Mushroom, Hozho, Timo Maas, Murat Uncuoğlu, Ferhat Albayrak, Mabbas, İlkay Şencan gibi bir çok yerli ve yabancı Prodüktör/DJ ile “5 Soru 5 Cevap” röportaj serisiyle başlayan “Halfmag“, DJ Academy müjdesinden sonra şimdi de dijital dergi olmaya hazırlanıyor! Cumartesi Mona Nişantaşı‘ndaki lansman duyurusunun ardından DJ, menajer, organizatör, bir çok kişi sosyal medya üzerinden Halfmag’e destek oldu! Lansman için sosyal medyadan destek verenlerden biri de Portekiz asıllı ünlü DJ Hozho’ydu!

Halfmag Nedir ?

HALFMAG Nedir ?

2019’da kurulan, akademi, organizasyon, menajerlik ve dergi/magazin hizmetleri sunan bir şirket. Türkiye’de 6 şehirde akademi çalışmalarını yürüten organizasyon, 10 ayda 70’den fazla etkinlik ve 1 festival düzenleyerek geniş bir kitleye ulaştı. Magazin bölümünde ise şu an menajerler ve dünya çapında sevilen global ve lokal DJ’ler, oyuncular, rap müzik sanatçıları, kulüp ve mekan işletmecileri ile 3 ayda toplam 61 röportaj yaptı. Çalıştığı mekanlardan bazıları RX, Kastel, Sumahan, W İstanbulBinbirdirek Sarnıcı (Cyro Fest. ortak ișbirliği Halloween). Son etkinliğinde, Fly-Inn Çeşme‘de Sezer Uysal, Lunar Plane, Wolfson, Milimaudio, Ugr B2B Ongun Tütüncü ve VIIA ile dinleyicilerine müthiş bir gece yaşattı!

HALFMAG Dijital Dergi/Magazin Lansmanı Mona Nişantaşı’nda Gerçekleşti!

Son Zamanlarda Çok Konuşulan “Mona Nişantaşı”

Lokal DJ’ler Başak Baysal ve Modz’un Mona’daki “Mesai” sahnesinde performans gösterdiği etkinlikte sergi ve makyaj atölyeleri de yapıldı. Mona Nişantaşı’nda gerçekleştirilen lansmanın asıl amacı ise ekipçe bir arada eğlenceli vakit geçirmekti. İlkay Şencan, Junior gibi isimlerin de katıldığı etkinlik 11’den sonra yukarıya taşındı ve ekip Mona Nişantaşı’nın müşterileriyle karışık bir şekilde eğlenmeye devam etti. Saat 12’de ise mekandaki müzik sona erdi. Bu vesileyle son zamanların çok konuşulan mekanlarından Mona Nişantaşı’nı da ziyaret etme şansı bulduk. Nişantaşı kültürünü iyi bir şekilde yansıtan ve müşteri yelpazesi çok geniş olan bir mekan Mona. House‘tan R&B‘ye hatta Türkçe Pop şarkılarına bile denk gelebileceğiniz bir yer. Özellikle mekanın girişindeki merdivenlerde oturup yeni insanlarla sohbet etmek çok keyifli. Şık kıyafetler ve sohbet etmesi keyifli bir kaç arkadaşınızı kapıp Mona Nişantaşı’nı ziyaret edebilirsiniz.

Halfmag yeni projelerle ve yaratıcı fikirleriyle eğlence dünyasına iz bırakmaya devam edecek gibi gözüküyor. Daha fazla bilgi için @half.mag instagram hesabını takip edebilirsiniz. Bu blog yazımızda bize yardımcı olan Halfmag kurucusu Ceren Öztekin‘e teşekkürü borç biliyoruz. PartyMag gece hayatının ve eğlence dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor, takipte kalın!

Önceki Yazı

Cercle, Kapadokya Çekimlerinin Kamera Arkası Görüntülerini Yayınladı : Derek Türkiye'ye Övgü Yağdırdı!

Sonraki Yazı

Müzik ve Sahne Çalışanları Destek Gecesi #SahneyeSesVer