EVENTSMAGAZINE

JAZZ IT! BATU BORİS EŞLİĞİNDE BREATHE

Jazz It!

Son günlerde yaşadığımız zorlu süreci biraz daha olumlu bir havaya büründürmek ve ruhumuza nefes olabilmek adına Breathe konsepti ile bu Pazar saat 14:00’da Batu Boris eşliğinde, Jazz it yayınımızla karşınızdayız!

Müzik dışında fotoğrafçılık ve video çekimiyle uğraşan Batu Boris sanatçı kimliğini şarkılarında derinlerde yansıtıyor. Estetiğe olan hayranlığını, anı yakalamayı sevdiğini, fi’ye olan isteğini fotoğrafçılıkla uğraşmasından çıkartırken, bunu parçalarıyla harmanlamayı ve ortaya hissi bir yoğunluk çıkarmasından şüphe duymamak gerek.

Batu Boris

Son günlerde kendimize yeni hobiler edinmeye çalışarak vaktimizi nasıl eğlenceli ve gelişime açık bir şekilde değerlendirebiliriz diye düşünüp dururken Batu sizlere keyifli vakit geçirtecek “Breathe” isminde bir set hazırladı.

Batu Boris Eşliğinde Breathe

Batu, chillhop/jazzhop ismini verdiği ve blues, hiphop, trap, chillhop minimal birleşimleri bulundurduğu setinde, iç huzurumuzu sağlayacak tınılarla başka alemlere götürecek gibi duruyor. Bu süreçte muhtemelen her birimizin isteyeceği en temel ortak dilek budur diye düşünüyorum.

Maskeler ardında geçirdiğimiz bu günlerin, şöyle derinlemesine ve rahat bir nefes aldıktan sonra ruhun masajı niteliğinde ‘oh’ kelimesini söylemeye duyduğumuz özlemle oluşturulmuş bir konsepttir. Cümle her ne kadar uzun olduysa da okuduktan sonra derin bir nefes alıp oh dediğinizi duyar gibiyiz.

Bu Pazar sizi sevdiklerinizle birlikte Jazz Hop dinlemeye ve gününüzü neşelendirmeye davet ediyoruz. Sohbet ederken, resim yaparken, yazı yazarken ki tavsiyemdir, içinizi rahatlatacak yüreğinizi ferahtlatacak, temiz bir nefes sonrası derin bir oh dedirtecek bu seti dinlemek bize iyi gelecek gibi duruyor.

Batu Boris

Batu Boris

PartyMag Live Sessions, kaldığı yerden Batu Boris ile bu Pazar saat 14:00 (GMT+3)’da bizlerle. Canlı yayınlarımızı takip etmeyi ve geçtiğimiz şu zorlu günlerin acısını bir kenara koyup tatlısıyla, keyfiyle kendimize bir şeyler katarak, yeni deneyimlere yelken açarak, öz değerlerimizi benimseyip, onları aşk ile kucaklayarak geçirmenizi diliyoruz.

Bizde sizler için, sağlıklı ve mutlu bir Breathe sunuyoruz!

PartyMag’in bütün konsept canlı yayınlarını takip etmek ve yayınlardan haberdar olmak için YouTube kanalına abone olmayı unutmayın! Yayınlara hatırlatıcı oluşturun ve yayın zamanlarını kaçırmayın!

Live Together Stronger Together
Önceki Yazı

Özel Konsept: Live Together Stronger Together Projesi

ETKİNLİKLERE SIRA BEKLEMEDEN ÜCRETSİZ KATIL
Sonraki Yazı

PartyMag ile 1 Etkinlik Fiyatına 7 Konsept Etkinlik ve 1 Festival!