MAGAZINE

Keşif Serisi:Mistik Vokaller ve Etnik Melodilerle Milo Häfliger

Herkese selam! Sanatçı keşif serimiz ile her hafta bir yeni sanatçı keşfedeceğimizi size duyurmaktan çok mutluyuz 🙂

Bu hafta da radarımızda Milo Häfliger var.

Sizi, duygu ve bilinçaltınızla baş başa bırakan bu sanatçıyı tanımaya davet ediyoruz!

Heyecan verici synth, mistik vokal ve enerjik soundlarla yavaşça açılan ses manzarasına doğru bir yolculuğa çıkacağız ‘’ diyor Milo Häfliger.

Genelde hayattan zevk almayı ve hayatı olduğu gibi kabul etmeyi seven etnik melodik techno mimarı İsviçre’li yetenek,  soundlarıyla bize kendimizle konuşma fırsatı tanıyarak çok derinlere inmemize sebep olur.

Bilinçaltına doğru bir yolculuk

Onun setlerini dinlerken adeta şaşırtıcı bir yolculuğa hazırlanır ve gömülü hatta bazen unutulmuş duygular içinde bilinç altımızla iletişim kurarız. Böylece, bilinç altımızda etnik ve rafine sesler altyapısı altında güzel bir hikaye başlar.  Çoğu zaman setleri ile melankolik ve yoğun duygulu mesajlar ileterek, bizi dünyayı, hayatımızı, doğrularımızı, yanlışlarımızı, sorgulamaya ve kendi benliğimizi, özümüzü bulmaya yönlendirir.

Oldukça derin bir sanatçıyla karşı karşıyayız gibi değil mi?

Milo Häfliger

Milo Häfliger

Milo Häfliger müziği ile hep çıtayı yüksek tutarak setlerinin hissettirdiği duyguları ve zamanlaması ile dinleyiciyi ileriye götürürken, yaklaşmakta olan parça daha başlamadan onu keşfetmenizi sağlar. Setlerini dinlerken kendinizi yaratıcı bir hayal gücü içinde bulabilirsiniz ve o hayal gücünün içinde kaybolabilirsiniz. Heyecan verici 🙂

Elektronik müziğin derin sanatçısı: Milo Häfliger

Avrupa’da; Belçika, Kıbrıs, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hollanda, Rusya, İspanya, İsviçre ‘de, Orta Doğu’da ve Afrika’da; Mısır, Tunus, Türkiye’de (Ankara’da Pixel, İstanbul’da Klein, Mitte Karaköy, W Hotel), Birleşik Arap Emirlikleri’nde; Dubai’de, Amerika Birleşik Devletleri’nde; New York, Los Angeles, San Francisco, Miami, Kanada, Caribbeans ve Meksika’da, Asya’da; Hindistan’da birçok performans sergileyerek uzun süredir elektronik müziğin bir parçası oldu.

Milo Häfliger Soundcloud

Her zaman kendi duygularını etnik melodilerle harmanlayıp dinleyicisiyle buluştu ve çarpıcı duygular uyandıran melodilerle bizi bir araya getirmesiyle meşhur olan bu sanatçı zihnimizi açıp ve bizi yönlendirmeyi adeta bir görev edinmdi.

Milo küçük yaşlarda müzik becerilerini geliştirerek  ilham kaynağı olarak kullandığı çocukluk çello dersleri ile rüya gibi performanslar sergilemeye devam ediyor. 

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan bizi takip etmeyi unutma!

 

Önceki Yazı

2019'da Halloween Başkadır!

Sonraki Yazı

Kasım Açılışı Sağlam Yapıyor: Boris Brejcha Zorlu PSM'de!