EVENTS

Minifesto: ACID PAULI Nisan’da Zorlu’da!

       Minifesto: ACID SHOWCASE ‘de akıllardan uzun süre çıkmayacak bir yaz rüyası yaşatmıştı şimdi ise Zorlu Performans Sanat Merkezi’nin 10. Yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek olan ‘Minifesto’ serisinin üçüncü bölümünde yine Acid Pauli ile karşınızda olacak!

Martin Gretschmann, 90’lı yıllardan bu yana Consol ile dikkatleri üzerine çekti.  Müziğindeki psychedelic, maceracı ve dozunda geçişleriyle özgün kavramına başarıyla denk düştü. Martin Gretschmann, Consol’un ardından  The Notwist’in bir parçası oldu ve gruba belirli bir elektronik twist ekledi. Solo projesi Acid Pauli ile son birkaç yıl içinde çeşitli kayıtlar, remixler ve podcast’ler yarattı.

        Özgün prodüksiyon tekniği ve dinleyenlerini her defasında şaşırtan mix becerileriyle Acid Pauli Türkiye’nin en sevdiği DJ’i olmaya hak kazanarak karşımıza unutulmaz etkinliklerle çıktı. Sıradaki Minifesto etkinliği ile Acid Pauli’yi bir kez daha bağrınıza basacağınız unutamayacağınız ve Zorlu PSM iyi ki doğmuş diyeceksiniz.

Baharın tam ortasında Tutan ve Mini Başhekim ev sahipliği yaptığı gecenin biletlerini  Biletix veya avantajlı bir şekilde Partymag’le adınızı davetli listesine ekletebilirsiniz!

* Partymag Premium’a 4 kredi

Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

ICE ICE BABY-Buz Pisti Partisi
Önceki Yazı

ICE ICE BABY - BUZ PİSTİ PARTİSİ!

Sonraki Yazı

HAFTANIN ÖNE ÇIKAN ETKİNLİKLERİ 21- 24 ŞUBAT