EVENTSMAGAZINEVENUE

Müzik ve Sahne Çalışanları Destek Gecesi #SahneyeSesVer

Müzik ve Sahne Çalışanları Destek Gecesi #SahneyeSesVer

PartyMag eğlence sektörü çalışanları için düzenlenen “#SahneyeSesVer” destek gecesine PartyMag Instagram hesabından yapılan çekilişle rastgele 10 çift kişilik ve PartyMag App kullanıcılarına özel 10 çift kişilik toplam 20 kişilik ücretsiz davetiye veriyor! Online olarak katılım sağlamak isteyenler ise PartyMag instagram hesabımızdan ücretsiz bilet talebinde bulunabilir. Detaylar blog yazımızın devamında…

#SahneyeSesVer

#SahneyeSesVer

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü, eğlence ve müzik sektöründe derin yaralar açtı. Sokağa çıkma yasakları ve sonrasındaki normalleşme döneminde hiç bir etkinlik yapılmadı. Etkinliklerin iptal edilmesi geçimini müzik ve eğlence sektöründen sağlayan binlerce kişinin zarar etmesine sebep oldu. Etkinliker artık sosyal mesafe ve gerekli tedbirler alınması şartıyla gerçekleştirilebiliyor olsa da hala sektör yaptığı zararı karşılayabilmiş değil. Bu dönemde bir çok sahne sanatçısının , işletmecinin ve diğer sektör çalışanlarının isyanına şahit olmuştuk. Bu isyanlara kulak veren ve diğer bir çok sektöre de destekte bulunan Ahbap Platformu, müzik ve sahne çalışanlarına destek olmak için “#SahneyeSesVer” etkinliğini düzenliyor.

27 Ekim’de Harbiye Açık Hava’da gerçekleşecek olan gecede sahne alacak isimler belli oldu. İşte müzisyen ve oyuncuların destek olacağı ve Ebru Cündübeyoğlu & Hakan Yılmaz ikilisinin sunumuyla gerçekleşecek olan gecede sahne alacak isimler :

#SahneyeSesVer

#SahneyeSesVer

Hayko Cepkin 
Cem Adrian 
Ceylan Ertem 
Onur Saylak 
Fırat Tanış 
Sunay Akın & Nihat Sırdar
Sumru Yavrucuk 
Zeynep Bastık & Emircan İğrek 
Oğuz Akşaç
Haluk Levent

Anadolu Efes #SahneyeSesVer Gecesi İçin 5.000 Bilet ile Müzik ve Sahne Emekçilerinin Yanında Oluyor!

Haluk Levent’in öncülük ettiği ve bir çok destek organizasyonu yapan Ahbap Platformu ve Gergedan Yapım ortaklığıyla düzenlenecek “ Müzik ve Sahne Çalışanları Destek Gecesi ” Anadolu Efes sponsor olacak.

6 farklı kategoriden satışa çıkacak bu heyecan dolu gecenin biletlerine Biletix‘ten ulaşabilirsiniz. Etkinliği online izlemek, müzisyen ve sahne emekçilerine destek olmak için alacağınız biletler sektör emekçilerine bu zorlu günlerde destek olacak.

Tüm Türkiye’nin sesi olmayı hedefleyen bu dayanışma gecesinde elde edilen bilet geliri Haluk Levent önderliğinde Ahbap Derneği ile ihtiyacı olan sahne emekçilerine ulaştırılacak. #SahneyeSesVer hastagıni takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Gece hayatı, eğlence dünyası ve müzik ile ilgili gelişmelere yer verdiğimiz “PartyMag Magazine“i takip etmeye devam edin!

Önceki Yazı

HALFMAG'in Dijital Dergi Lansmanına Ünlü DJ’ler Destek Oldu!

Sonraki Yazı

50 TL ile İstanbul Gecelerinde Eğlenmek