VENUE

ANADOLU YAKASININ YENİ GÖZDESİ | NER CRAFT COCKTAIL BAR

Anadolu yakasının yeni gözdesi Ner Craft Cocktail Bar yazımızda!

Klasik kokteyllerden sıkıldığımız bu günlerde farklı tatlar tatmak ister olduk. Bu konuda en iyi yerler ise farklı konseptlere sahip kokteyl barlar. Avrupa yakası bu konuda önde giderken Anadolu yakasında yeni mekanlar öne çıkmaya başladı. Ner Craft Cocktail Bar, Caddebostan’nın alternatifi olmayan bir mekanı.

Kendi özel üretimi olan likörlerle hiçbir yerde olmayan tatları bize deneyimletiyorlar.

Kişiye özel kokteyl konseptiyle sizin anlattığınız zevklerinize, isteklerinize uygun bir içerikte özel kokteyller hazırlıyorlar. Bu özel kokteyller için meyveleri her daim taze bulunduruyorlar. Hazırlanan kendi adınızdaki kokteyllerle sizi özel hissettirmek asıl amaçları ve bunu çok başarılı bir şekilde gerçekleştiriyorlar!

Menülerinin ilk kısmında her birini kendilerine has dünyanın 7 harikası kokteyli yer alıyor fakat menüde 8 harika yazılı, 8. Harika ise Ner! Her gidişimde farklı birini denemek istediğim isimleri gibi harika kokteyller bunlar.

Ayın belli günleri R&B nights yapılıyor. Diğer günler ise ağırlıklı olarak elektronik müzik çalan dj’ler geliyor. Gece 1’e kadar dışarda, 4’e kadar ise içerde müzik kesilmiyor.

Ner Craft Cocktail Bar’da birbirinden güzel workshoplar düzenleniyor, etkinlik hangi gün derseniz de PARTYMAG‘i indirmenizi tavsiye ederiz :]

haftanın etkinlikleri
Önceki Yazı

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 23-29 TEMMUZ | EDİTÖRÜN SEÇİMİ

haftanın müzik listesi
Sonraki Yazı

HAFTANIN MÜZİK LİSTESİ | ELECTRONICA FESTIVAL ISTANBUL 2018