EVENTSVENUE

Özel Konsept: Live Together Stronger Together Projesi

LIVE Together, Stronger Together

“We Are Young Records” kurucusu ve yapımcısı Erdinç Erdoğdu çok özel bir konsept için 8 sanatçıyı canlı yayın için bir araya getiriyor. Covid-19 sürecinde motivasyon kaynağı olması adına evlerinde şarkı söyleyecek sanatçıların kayıtlarını elektronik müzikle birleştirecek. Perşembe günü saat 22:00’da başlayacak olan Live Together, Stronger Together adını verdiğimiz yayınımızı kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Hande Everes, Müjde Kızılkan, Deniz Özdoğru, Melodi Atasoy, Zeynep Güngör, Melisa Dağ, Esra Güner, Aslı Köse ile birlikte Erdinç Erdoğdu dokunuşlarıyla süslenecek bu yayın için şimdiden takipte kalmanızı dileriz.

Erdinç Erdoğdu

Müzik kariyerine 2003 yılında dj olarak başlayan Erdinç Erdoğdu, Türkiye’nin ilk remix radyo istasyonu ‘’Hitmix 105.8’’ ve Türkiye’nin ilk dans web radyo istasyonu ‘’CT’de yapımcı olarak çalıştı. Radyo istasyonunun kurumsal single’ının bestecisi ve prodüktörüydü. İstanbul’un gece hayatında önde gelen birçok mekanında sahne alan Erdinç Erdoğdu çoğu mekanın Resident DJ’i oldu, Türkiye’de Sezen Aksu, Serdar Ortaç gibi birçok sanatçının şarkılarını remixledi.

İlk solo çalışması ‘’Desseo’’ Bavaria Records tarafından piyasaya sürüldü ve yurtdışındaki çeşitli radyolalarda en iyi 10 listesine girdi. Parça 8 farklı derlemeye girdi ve dijital müzik platformlarında yer aldı. 2011 yılında Kıvanch K. işbirliğinde çalıştığı Star Tv’de ses yapılandırmasında çalıştı. 2012 yılı boyunca kullanılacak kimlikleri ve ses efektlerini tasarladı. Kıvanch K.’nın da vokal olarak katkıda bulunduğu ikonik New Age grubu Depeche Mode ‘’Enjoy The Silence’’ ele aldı. Kapak, Beatport’un en iyi 100 listesinde ilk 30’a girdi ve Traxsource’da 1. Şarkı oldu. 2014 yılında We Are Young Records adlı kendi etiketini yarattı.

Bu yayınımızda temennimiz bu birbirinden değerli sanatçılar ve Erdinç Erdoğdu eşliğinde birlikteliğimizi hatırlamak, hatırlatmak. Müziğin evrensel ve birleştirici bir bütün olmasından kaynaklı moral, motivasyonumu güçlü tutup bu süreci en eğlenceli, en güvenli, en tekken bile bir hissetmeli haline bürümeye çalışıyoruz.

PartyMag’in bütün konsept canlı yayınlarını takip etmek ve yayınlardan haberdar olmak için YouTube kanalına abone olmayı unutmayın! Yayınlara hatırlatıcı oluşturun ve yayın zamanlarını kaçırmayın!

Önceki Yazı

Mistik ve Etnik Tonlarla Turker ve Yeni EP'si Primal (Turker Remix)

Jazz it! Batu Boris
Sonraki Yazı

JAZZ IT! BATU BORİS EŞLİĞİNDE BREATHE