EVENTS

PartyMag ile İstanbul ve İzmir Haftanın Popüler Etkinlikleri

Bu hafta birbirinden hareketli etkinlikler ve festivaller ile İstanbul’da eğlenceye doyacakken İzmir’e de geri döndüğümüzü mutlulukla bildirmek isteriz 🙂 PartyMag ile İstanbul ve İzmir Haftanın Popüler Etkinlikleri listesini sizin için hazırladık!

İstanbul Etkinlikleri

Bu hafta İstanbul’da çok hareketliyiz!

Stephan Bodzin-Under The Water

Geplaatst door Partymag op Dinsdag 17 september 2019

4 Ekim gecesi uzun süre aklımızdan çıkmayacak bir etkinlik bizi bekliyor olacak! Elektronik müziğin ekollerinden Stephan Bodzin, Beatport listelerinde her zaman ilk sıralarda yer alan Stereo Express, elektronik müziğin Türkiye’deki duayenlerinden Ali Efe Dinç, birçok dünyaca ünlü ismin altında performans sergilemiş Türk DJ ve Prodüktör Charlie Can7 ve FG Radio’nun genç isimlerinden Carbon,  PartyMag farkıyla Binbirdirek Sarnıcı’nda unutulmaz bir performans sergileyecek. 

Etkinlik bilet fiyatı 250 TL, PartyMag Premium’a 15 coin.

Garanti BBVA Konserleri: She Drew The Gun

She Drew The Gun

She Drew The Gun

2016 yılında “Glastonbury Festival Emerging Talent Competition” da birinci olmasıyla beraber adını duyuran psych-pop ekibi She Drew The Gun 4 Ekim’de Babylon’da!

Louisa Roach’ın önderliğinde kurulan grup, şarkılarında incelikli ve politik söz yazımının yanı sıra rüya etkisinde, hipnotik, yer yer karanlık bir psikedelik pop sound’u sunuyor. Son albümleri “Revolution Of Mind” özgürleşme, direniş, içinde yaşanılan sistemlerin ve kişinin kendi düşüncelerinin sorgulanışı gibi temaları ele alıyor.

Etkinlik bilet fiyatı 60 TL.

King Presents: Polo & Pan – Istanbul

Polo & Pan

Polo & Pan

Enerjileriyle sahne performanslarını unutulmaz kılan ve fantastik unsurların öne çıktığı çalışmalarıyla dikkatleri çeken Elektronik Pop’un sempatik iki DJ’i Paul ArmandPOLO ve Alexander Grynszpan PAN 5 Ekim’de Volkswagen Arena’da dinleyicilerle buluşuyor!

İlhamını 90’lar Hip Hop, Daft Punk ve Air gibi gruplardan alarak türler arası müzi köprüleri kuran ikili günümüzün en heyecan verici gruplarından sayılıyor. Dans etmeden duramayacağınız bu etkinliği kaçırmayın derim!

Etkinlik bilet fiyatı 130 TL, PartyMag Premium’a 4 coin.

Half Baked 10 Years: Raresh, Sam Bangura, O.BEE

2009’da başlayıp 2013’de aynı ismi taşıyan Half Baked plak şirketiyle birleşen İngiltere’nin en büyük parti serisi 10. yaşı için 5 Ekim Cumartesi gecesi Suma Han’da!

Elektronik müziğin temel figürlerinden olan Romanya doğumlu Raresh, Half Baked’in gözdelerinden Sam Bangura, ve 2014 yılında yine Half Baked ile Suma Beach’de biraraya geldiğimiz O.BEE ile sabahın ilk ışıklarına kadar dans edeceğiz!

Etkinlik bilet fiyatı 100 TL, PartyMag Premium ile 3 coin.

Red Bull Müzik Festivali 2019

Red Bull Müzik Festivali

Red Bull Müzik Festivali

Birbirinden özel sanatçılar ve dikkat çekici performanslar ile 1 – 12 Ekim tarihleri arasında Red Bull Music Festival’inde buluşuyoruz. İlk günden itibaren renkli ve heyecanını yitirmeyen bir programla dünya standartlarını yakalayan bir festivale hazır olun!

Her gün farklı programlar sunan bu festival için detayları burada paylaşmak istedim.

3 Ekim – Red Bull Music Festival Istanbul: Alpha Beat Night

4 Ekim – Red Bull Music Festival Istanbul: Aposynthesis Night

5 Ekim – Red Bull Music Festival Istanbul: ”Kan Kardeşler” Night

11 Ekim – Red Bull Music Festival Istanbul: Ballroom Night

12 Ekim – Red Bull Music Festival Istanbul: Futurave Night

İzmir Etkinlikleri

Siz de bizim kadar heyecanlı mısınız?

Evet! İzmir’e geri döndük! Yazın tadı damağımızda kalan etkinliklerin yenilerine merhaba diyeceğiz 🙂

King Presents: Polo & Pan – Izmir

Polo & Pan İzmir

Polo & Pan İzmir

Dinleyicilerini anılar havuzunda yolculuğa çıkaran ve bitmeyen enerjileriyle unutulmayacak sahne performanslarına imza atan Polo & Pan, İstanbul’dan önce 4 Ekim’de İzmir Arena’da bizlerle olacak!

İzmir’de olan arkadaşlar bu etkinliği kaçırırsa üzülürler 🙂

Etkinlik bilet fiyatı 90 TL, PartyMag Premium’a 2 coin.

Eat’emm All

Eat'em All

Eat’em All

Siz de benim kadar yemek düşkünü müsünüz? Peki ya sokak lezzetleri? 12 Ekim Cumartesi akşamı saat 18:00 itibariyle doyasıya yemek yemeye başlayabileceğiniz bir festival İzmir İnciraltı’nda sizleri bekliyor!

Sınırsız müzik ve sınırsız yeme-içme için yerini bir an önce al! Ve tabi ki aç gitmeyi unutma 🙂

Etkinlik bilet fiyatı 174 TL, PartyMag Premium’a 6 coin.

Sen de Partymag Premium ‘lu olarak, etkinlik girişlerinde %70’e varan indirimlere sahip olabilirsin! Daha fazla eğlenip daha az harcamak için ne bekliyorsun?

Önceki Yazı

PartyMag Presents: Stephan Bodzin Under The Water

Red Bull Müzik Festivali
Sonraki Yazı

RED BULL Müzik Festivali İstanbul'da Son Düzlüğe Giriyor!