EVENTSMAGAZINE

PartyMag Presents: Stephan Bodzin Under The Water

Bir eğlence rehberinden çok daha fazlası olan PartyMag, bu zamana kadar düzenlediği unutulmaz etkinliklere bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. 4 Ekim gecesi gerçekleşecek etkinlikte, elektronik müziğin ekol olmuş isimlerinden Stephan Bodzin , PartyMag farkıyla Binbirdirek Sarnıcı’nda performans sergileyecek. 

Stephan Bodzin

Stephan Bodzin

Peki Stephan Bodzin kimdir?

Bu yıl ülkemizi ikinci kez ziyaret edecek olan Stephan Bodzin’i, elektronik müziğe ilgisi olan herkes az çok biliyor. Bilmeyenler için kendisinden biraz bahsedecek olursak; Deneysel elektronik müzik ilkesiyle prodüksiyon hayatına başlayan Bodzin, kısa sürede sektörün dâhileri arasında görülmeye başladı. 2006 yılında “HERZBLUT” plak şirketini kurarak yoluna bağımsız devam etmeye başlayan DJ ve Prodüktör 2013 yılı sonrası “Singularity” gibi pek çok hit yayınlamasının ardından dünyanın dört bir yanından talep gören bir isim haline geldi. Bu yıl Temmuz ayında Big Burn’de dinleme fırsatı bulduğumuz ve aynı zamanda Electronic Live Performer kategorisinde ödül alan Bodzin,  kaçıranlar ve doyamayanlar için Binbirdirek Sarnıcı’nın eşsiz atmosferinde bir kez daha gereğini yapacak.

Stephan Bodzin Soundcloud

4 Ekim gecesi eğlendirme görevinde Bodzin tek başına olmayacak. Etkinlik akşamı performans sergileyecek diğer isimler ise:

STEREO EXPRESS 

Stereo Express

Stereo Express

Melodik soundları müziğinden eksik etmeyen, setlerinde adeta hikaye anlatan ve Beatport listelerinde ilk sıralardan inmek bilmeyen başarılı bir prodüktör olan Stereo Express, 4 Ekim Cuma akşamı geceye renk katacak isimler arasında yer alıyor.  

Stereo Express Soundcloud

ALİ EFE DİNÇ

Ali Efe Dinç

Ali Efe Dinç

Türkiye’de elektornik müziğe büyük emek vermiş, FG radio’nun resident DJ’lerinden Ali Efe Dinç de deck başında olucak.

Ali Efe Dinç Soundcloud

CHARLIE CAN7

Charlie Can7

Charlie Can7

Müzik kariyerinde 20 yılı deviren ve bu zamana kadar Tiesto, Faithless, Sasha ve John Digweed gibi dünyaca ünlü isimlerin altında çalmayı başarmış Türk DJ ve Prodüktör Charlie Can7 gecenin beklenen isimlerinden.

Charlie Can7 Soundcloud

CARBONE

Carbone

Carbone

FG Radio ailesinin genç isimlerinden Carbon’da 4 ekim gecesi bizleri dans ettirecek isimlerden biri olacak.

4 Ekim gecesi sadece bir müzik şöleni olmayacak. Binbirdirek Sarnıcı’nın antik atmosferi özel mapping gösterileri ile dinamik hale getirilecek ve kendinizi suyun altında dans ediyormuş gibi hissedebileceksiniz.

Carbone Soundcloud

Gecenin biletleri’ne  BİLETİNO adresinden ulaşabilir ya da PartyMag App üzerinden 15 coin alarak daha avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

Önceki Yazı

Yılın En İyi Barmeni İçin Hazır Mısınız? Diageo World Class 2019 Glasgow

Sonraki Yazı

PartyMag ile İstanbul ve İzmir Haftanın Popüler Etkinlikleri