MAGAZINE

Eğlence Hayatı Partymag’le Daha Renkli!

Eğlence Hayatı Partymag’le Daha Renkli!

Farklı renklerin birbirlikte güzel olduğu tek yer gök yüzünde değil. 28 Haziran 1970’den beri LGBT bireyler kendini özgürce ifade edebilmek için adım atıyor. Yaradılışımızız başından beri yaptığımız tek şey kendimizi ifade etmeye çalışmak. Fakat ne yazık ki başkalarının söylemlerini ve arzularını benimseyemiyorsak toplum içinde rahatsız edici bir rolün sahibi oluyoruz. Çeşitli soyutlama çabalarıyla karşılaşıyoruz. Partymag’de eğlence dünyasında daha çok kişi özgürce dans etsin diye bir adım attı!

Müzik tarzına göre etkinlik önerisinde bulunarak kullanıcılarına kişiselleştirilmiş eğlence deneyimi sunan PartyMag, etkinlik önerileri arasına LGBT partileri de bulunuyor.

‘’Herkesin müzik zevkine göre etkinlik’’ ön görüsüyle yola çıkan uygulamanın öncelikli amacı, üyelerinin şehrin en iyi etkinliklerinde çok uygun fiyatlara eğlenebilmesini sağlamak. Bu nedenle, hizmet vermeye başladığı günden itibaren kullanıcı memnuniyetine çok önem veren uygulamanın, yapılan bu yenilikle artık daha geniş bir kitlenin radarına girdiğini söyleyebiliriz. Kısacası, caz partisi severler de, elektronik müzikten hoşlananlar da, LGBT partisi arayanlar da artık PartyMag’de buluşacak.

Üstelik uygulamanın mantığı çok basit. Uygulamayı telefonunuza yüklüyorsunuz, müzik tarzınızı seçiyorsunuz ve şehirdeki etkinlikler müzik tarzınıza göre listeleniyor. Ayrıca 3 Premium üyelikten birini seçerek Partymagli oluyorsunuz. Sonrasında  popüler mekanlarda sınırsız avantaj fırsatı sizin oluyor. Ücretsiz etkinlik biletleri, kokteyller ve beach girişleri!

Özetle, bütçeyi sarsmadan, ay sonu nasıl gelir diye düşünmeden eğlenmenin bir yöntemi var: PartyMag. Sen de indir ve eğlenceyi kaçırma!

#pride2019

Önceki Yazı

Fake Society on the Beach - CAP + Cem Ozden

Sonraki Yazı

Âme ve BeeGee Fun Beach'in Dome Alanında!