EVENTS

Radio Slave RX İstanbul’da!

Brighton doğumlu Berlin merkezli dünyaca ünlü techno-house dj’i ve Rekids  plak şirketinin babası Matthew Edwards a.k.a. Radio Slave Cocoon Club Frankfurt, WOMB Tokyo, fabriclondon, Space Ibiza ve TrouwAmsterdam gibi mekanlarda performans göstermiş ve 15 yıllık kariyerinde defalarca dünyanın en iyi dj’i ve prodüktörleri arasında yerini ispatlamış olan Radio Slave, 12 Nisan akşamı Big Burn Nights kapsamında RX’de!

Radio Slave olarak Matt, “My Bleep”, “Bell Clap Dance”, “No Sleep”  serilerini ve “Grindhouse” adlı parçasını Rekids’te yeraltı kulüplerinin  hitlerini yayınladı. Rekids dışında Matt, R&S, Om, Running Back ve Ostgut Ton gibi diğer sayısız etikete de imza attı. Kendi müzik tarzını yaratıp, Radio Slave kimliğiyle özdeşleştirdi.  Matt’in kaliteli içerik üretimini gören DJ Mag  şimdiye kadarki en büyük remixerlerden biri olarak ona listesinde yer verdi. Kariyerindeki yükselişi durmak bilmeyen Matt, başarısının kanıtı olarak “En İyi İngiliz Üretici” ödülünü aldı.  Radio Slave bugüne kadar Armand Van Helden, Slam, UNKLE, DJ Hell, Josh Wink, DJ Sneak ve daha pek çok sanatçının şarkısını remixlemiştir.

Ayrıca Matthew Edwards yaptığı müzikle hissettirdiği yaratıcı yönünü girişimleriyle de göstermiştir.  Matthew Edwards’ın yaptığı “The Machine” çoklu ortamları birbirine entegre eden, müzik ve görselleri  birleştiren bir girişimdir.  6 deneysel ses manzarasına sahiptir.  Bu sesleri kullanarak çağdaş elektro-akustik kompozisyondan etkilenir. Görsel içerikler İngiltereli sanatçılar Lovely Jon & Mike Keelin’in kısa bir filminden ve  Avustralyalı pop sanatçısı Misha Holenbach’ın tasarımları kullanılarak yapılmıştır. 6 parçadan oluşan albüm sınırlı üretimde dinleyiciye sunulmuştur.

Böyle çok yönlü bir adamı dinleme onun yarattığı ritmle dans etme fırsatı her zaman ele geçmez. O halde Big Burn Nights Kapsamında Radio Slave ve kabinde ona eşlik edecek olan Burak Dirgen ve Procombo ‘yu 12 Nisan akşamı RX’a gidelim!

Etkinliğin bilet fiyatı Bugece ‘de 70 TL,
Partymag Premium üyeleri ise 2 kredi karşılığında adını davetli listesine ekleyebilir.

Daha az harcayıp, daha fazla eğlenmek için Partymag Premium edinin. Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

deetron, dance music, electronic music, rx
Önceki Yazı

Deetron 6 Nisan'da RX'de Olamayacak!

Sonraki Yazı

İzmir'de teras mekanı açılıyor!