EVENTSMAGAZINE

Schweppes ile Yeni Keşiflere : CONCRET & RAFAEL CERATO

Schweppes ile Yeni Keşiflere : CONCRET & RAFAEL CERATO

Alaçatı’nın gözde eğlence mekanlarından olan Sommer Klein-Sommer Flamme’de Rafael Cerato ve Concret yazın tadını çıkarmak isteyenleri karşılayacak. 5 Temmuz’da Schweppes ile yeni keşiflere çıkacağınız gecede karşılaşacağınız dans, müzik ve eğlenceye hazırlıklı olun. #Schhh

Rafael Cerato, Progressive House’dan Techno’ya kadar farklı üretim becerisiyle Diynamic, Stil vor Talent gibi büyük labellardan gördüğü destek ve sergilediği bir çok performans ile kendini kanıtladı.  Cerato, Marsilya merkezli DJ / Yapımcılar için büyük anlam ifade eden  Kollektiv Turmstrasse ile birlikte Family NAME Festivali’nde çalan Festival Circuit’e kadar birçok destekçinin dikkatini çekti. 2017 yılının sonunda beğeni kazanan EP’lerinden dolayı yükselişe geçti. Cerato, Solomun, Stephan Bodzin, Maceo Plex, Kolsch, Richie Hawtin ve çok daha fazlasıyla çalışma fırsatı buldu. Birçok iyi mekanda müzik yapma fırsatını buldu. Halen büyümekte olan Rafael Cerato özgün tarzıyla dinleyicinin zihnini sarmayı başarıyor. 5 Temmuz gecesi Sommer Klein’da Concret ile aynı sahneyi paylaşacaklar.

Concret, İspanyol-Meksikalı müzisyen, dj ve sanatçı Diego Angelico Escobar ve İtalyan ses tasarımcısı, klavyeci ve yapımcı Q-pha tarafından bestelenerek üretilen müziği ile kendini ifade etmekte. Concret; Deep, Raw ve Minimal türde yaptığı müziğe elektronik çağrışımlar katarak dinleyiciyle buluşturuyor. Concret Toy Tonics ve Nein ile çalıştıktan kısa bir süre sonra kendi prodüksiyon şirketleri olan Trafico’yu kurdu. Birçok yetenekli dj ile aynı sahneyi paylaştı.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 90 TL, Partymag Premium’a 2 Coin.

Daha fazla etkinlik ve eğlence için Partymag App edinin.

Önceki Yazı

Âme ve BeeGee Fun Beach'in Dome Alanında!

Sonraki Yazı

3-7 TEMMUZ HAFTA SONUNUN POPÜLER ETKİNLİKLERİ