EVENTSMAGAZINE

Tavırlı ve Buruk Vokalleri ile Eli & Fur 2 Kasım’da %100 Studio’da!

Kasım’ı bir yeni etkinlikle daha karşılıyoruz! 1 Kasım’daki Boris Brejcha etkinliğinin hemen ardından 2 Kasım Cumartesi gecesi İngiltereli ikili Eli & Fur performans sergileyecek!

Eli & Fur, Alican ve Ömür Sarı ile Halloween!

2012 yılında büyük bir çıkış yaparak elektronik müzik sahnesinde sağlam yer edinen İngiliz DJ ve Prodüktör ikili Eli & Fur ”You’re so high” parçası ile listelerin başından uzun bir süre ayrılmamıştı. O zamandan beri tüm dünyada en iyi sahnelerde boy gösteren ikili bu yolda pek çok saygın ödülü de toplamayı başardı.

Parçaları ve setlerinde melodik sert sound’larla tavırlı ve buruk vokalleri tercih eden Eli & Fur dinleyenleri asla pişman etmiyor. Bu yıl bitmeden izleme şansını bulacağımız yetenekli ikili 2 Kasım Gecesi %100 Studio’nun ses sistemine yakışır bir performans sergileyecek.

Eli & Fur Soundcloud

6 saat sürecek müzik maratonunda Eli & Fur’e eşlik edecek isimler ise:

ALİCAN

Alican

Alican

2003 yılında Murat Uncuoğlu ile tanıştıktan sonra onunla beraber çalışmaya başlayan Alican kısa sürede Türkiye Elektronik müzik piyasasında başarı ile boy göstererek bu zamana kadar ülkemizde pek çok dünyaca ünlü isim ile aynı sahneyi paylaşmıştır. FG 93.7’nin en çok dinlenen programlarından birini de yapan Alican Yüksel, Murat Uncuoglu ile birlikte kurduğu Teknikal Rotation adlı plak şirketiyle dünyanın önemli Dj’lerinin de dikkatini çekmeyi başarmıştır. Global dans müziğinin Türkiye’deki güçlü temsilcilerinden biri olan Alican 2 Kasım gecesi dans severler için Zorlu’da olacak.

Alican Soundcloud 

ÖMÜR SARI

Ömür Sarı

Ömür Sarı

Müziğe olan ilgisi gençlik yıllarında başlayan ve bir yerel bir kulüpte amatör olarak çalışmaya başlayan Ömür Sarı 2001 yılındaG 93.7’nin müzik direktörü Uğur Özgönül ile tanışarak kariyerinde büyük bir değişime sebep olarak uzun bir süre en popüler kulüplerde DJ’lik yaptı. Setlerinde daha çok deep-house, house, tech house ve techno tarzlarına yer veren Ömür Sarı da renkli müzik anlayışı ile gecenin açılışını yapacak.

Ömür Sarı Soundcloud

Etkinlik bilet fiyatı 90 TL.

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan bizi takip etmeyi unutma!

Önceki Yazı

Kasım Açılışı Sağlam Yapıyor: Boris Brejcha Zorlu PSM'de!

Sonraki Yazı

En Karanlık Gecelerin En Popüler Etkinlikleri