EVENTSVENUE

Boiler Room 10. Yılını Hard Dance ile Mart Sonu Zorlu PSM’de Kutluyor

Son 10 yıldır pek çok after party’nin fon müziğini sağlamayı başarmış olan Boiler Room, müzik severler için büyük önem taşıyor. Bu zamana kadar bizleri eşsiz performanslar ile buluşturan platform, 10. yaşını yeni konseptleri olan Hard Dance, RE:VOLT Kollektiv iş birliği ile 20 Mart Gecesi Zorlu PSM’de kutlayacak.

Hard Dance adından da anlaşılacağı gibi sert bir müziğin ağırlıklı olacağı kesintisiz bir dans etkinliği olacak. Bizleri dans ettirme görevini üstlenecek isimleri de yazının devamında okuyabilirsiniz.

REMCO BEEKWILDER

Hollandalı DJ ve Producer, Remco Beekwilder genç yaşında doğduğu ülke Hollanda’da yeraltı elektronik müzik tutkusuyla kariyerine başlıyor. Old school soundları modern sert ritimlerle birleştirerek özgün bir performans sunan sanatçı 2017 yılında çıkarttığı LSD EP’si ile listelerde uzun süre üst sıraları fethetti. Hard Dance’in hakkını vereceğine emin olduğumuz Remco’nun performansını kaçırmayın.

STRANGER

İlk kez kendisini 2014 Yılında Hollanda’da gösteren stranger kısa sürede dikkatleri üzerine çekerek dünyayı turlayan bir isim haline geldi. Modern yeraltı sert müziğin yeni temsilcilerinden Stranger Hard Dance gecesi Zorlu PSM sahnesinde olacak.

STEF MENDESIDIS

2010’ların başında Moskova’daki kulüplerde gösterdiği performanslarla ün kazanmaya başlayan Stef Mendesidis, Sert Techno denince, DJ setlerinin yanında canlı performansları ile de göze çarpıyor. Müziğe sinestetik yaklaşarak duygularını ve düşüncelerini sesler ile dile getirdiğini söyleyen başarılı sanatçının özgün performansına 20 Mart gecesi tanık olabileceğiz. 

BLASHA & ALLAT

İngiliz ikili Blasha & Allat, kalıpları yıkan performansları ile hatırı sayılır süredir insanları dans et ettirmeyi başarıyorlar. Bu yıl ilk kez ülkemizde dinleme şansını bulacağımız ikilinin Hard Dance’e yakışır performansını merakla bekliyoruz.

LOKIER

Hard Dance ekibini Meksika’dan temsil eden ve kültürünün temellerinden biri olan eğlenceyi sert dans müziği ile birleştiren Yoan Rodrigez Lokier, 20 Mart gecesi de eğlenceyi garantileyecek isimlerden biri olacaktır.

JEHRA

Türkiye’de başarılı işler çıkartan oluşum Volt Kolektif’in kurucusu olan Jehra, DJ’liğin dışında kendi prodüksiyonları ile de Türkiye yeraltı elektronik müzik sektöründeki başarılı isimler arasında.

Etkinlik bilet fiyatı 150 TL, PartyMag avantajlı 6 coin (Gold paket ile 72 TL).

Boiler Room’ın 10. yaşını unutulmaz bir dans deneyimi ile kutlamak için etkinlik girişini PartyMag App’ten %70 avantajlı olarak temin edebilirsiniz!

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

29 TL (1 Coin)

Bronze Paket: 99 TL (5 Coin)

Silver Paket: 199 TL( 15 Coin)

Gold Paket: 299 TL( 25 Coin)

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

Music is Art w/ Giorgia Angiuli
Önceki Yazı

Hazırsan Başlıyoruz! PartyMag Presents: Music is Art w/ Giorgia Angiuli

13 - 14 Mart Haftanın Etkinlikleri
Sonraki Yazı

Hangisine Gideceğini Şaşıracağın 13 - 14 Mart Haftanın Etkinlikleri