EVENTSMAGAZINEMUSIC

Bozcaada Caz Festivali 6. Edisyonuyla Geri Dönüyor!

Yarının dünyasını bugünden inşa etmek için kültür ve sanat alanını da sahiplenen Paribu ana sponsorluğunda, Bozcaada’nın ruha iyi gelen güzelliğinde müzikseverlere tempo tutturan Bozcaada Caz Festivali 26-27-28 Ağustos 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu yıl 6. senesini kutlayacak olan festival, sahnede cazın ustalarını ağırlarken aynı zamanda disiplinlerarası KEŞİF etkinliklerinde festival enerjisini tüm adaya yaymaya hazırlanıyor.

Kendine Has, Volkswagen, Jack Lives Here ve Metro Türkiye destekleriyle 2017 yılından beri Bozcaada’nın kendine has güzelliğinin bir parçası haline gelen festivalde, bu yıl Paribu ana sponsorluğuyla; farklı jenerasyonlardan uluslararası müzisyenleri dinleyiciyle buluşturmanın yanı sıra, katılımcılara çağdaş sanat ve gastronomi dahil olmak üzere farklı disiplinlerin yer aldığı kapsamlı bir etkinlik programı sunuluyor.

Kendine Has, Volkswagen, Jack Lives Here ve Metro Türkiye’nin kesintisiz katkılarıyla, 26-27-28 Ağustos 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek 6. Bozcaada Caz Festivali ile ilgili duyuruları takip etmek için bozcaadacazfestivali.com adresini ziyaret edebilir ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Yakında hem KEŞİF etkinlikleri hem de sanatçı listesi duyurulacak. Fakat her yıl üzerine koyarak ilerleyen bu festival için erkenden yerinizi almanızı öneririz. Geçtiğimiz yıl neler yaşandı merak edenleri de ‘official after movie’ ile başbaşa bırakıyoruz;

Önceki Yazı

Elektronik müzik devi: MARCO CAROLA

Sonraki Yazı

Türkiye'deki Sıradışı Festivaller - 2022