EVENTSMAGAZINE

Bu Hafta Daha Çok Dans Et Yoksa Üşürsün!

Bu hafta yine size birbirinden güzel etkinlikleri sıralamak için bu satırları yazmaya başladım. Hafta sonu planınızı son ana bırakmadan hızlıca listeye bir göz atın sonrasında mesafeler eğlencenize engel olabilir. Daha fazla uzatmadan 13 -14 Aralık en popüler etkinlikleri sizin için sıralamaya başlıyorum;

 Vini Vici @ VOLKSWAGEN ARENA

Psy-Trance’ın son dönemlerdeki en büyük temsilci olmayı başaran, görsel ve işitsel şovunu natural sert sounduyla bir araya getirerek güçlü etkiler yaratan Vini Vici 13 Aralık Cuma İstanbul’da! Flexanima’nın Vini Vici sunumunda Psy-Trance’ın tüm İstanbul’a yayılacağı gecede Vini Vici’ye  Whiteno1se ve GhostRider ‘da Volkswagen Arena’da eşlik edecek.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 140 TL.

Sebastien Leger @ KASTEL

Uzun zamandır müzikle iç içe olan Fransız DJ ve prodüktör Sébastien Léger, 13 Aralık’ta Kastel’de olacak. “Hit Girl”, “Hypnotized” ve “Aqualight” gibi single’ların yaratıcısı olan Sebastien Leger, House ve Techno tarzındaki müziğiyle İstanbul’un soğuk gecelerini ısıtacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 TL, Partymag’e 3 Coin.

Fur Coat @ RX ISTANBUL

Elektronik müziğin özgün etkisiyle kavrulan Fur Coat, Damian Lazarus’un gösterdiği yolda büyük adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Seneler içinde Coachella, DGTL, Balaton Sounds gibi festivallerdeki performanslarıyla kendilerini kanıtlamayı başaran ikili 13 Aralık Cuma gecesi RX İstanbul’da size kaliteli bir gece sunacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 TL, Partymag’e 2 Coin.

 Alex Stein @MODULE

Brezilyalı prodüktör ve DJ hızlı ve yoğun baslı müziği ile dinleyiciyi adeta müziğin içine alarak onu dans etmeye zorluyor. 14 Aralık Cumartesi gecesi MODULE’de Alex Stein’in ritmine ve hipnotik etkisine karşı koyamayacağınız bir gece sizi bekliyor olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 100 TL, Partymag’e 4 Coin.

Sweet Union welcomes Dixon

Suma Productions ve RX Istanbul‘un 6 Eylül’de Nina Kraviz konukluğunda başlayan yeni iş birliği “Sweet Union”, 14 Aralık’ta başrolde Dixon ile devam ediyor! Suma tarihinin vazgeçilmezlerinden Dixon, 14 Aralık Cumartesi gecesi Pink Mama (eski Klein Harbiye) kabininde olacak. Bu muhteşem gecede Dixon’a Avangart Tabldot ve Cengiz Can eşlik edecek.

Etkinlik bilet fiyatı 130 TL, PartyMag’e 5 Coin.

Melek Mosso @ IF BEŞİKTAŞ

Son dönemlerin popüler sanatçılarından Melek Mosso 14 Aralık’da sevenleriyle If Beşiktaş’da buluşacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 55 TL, Partymag’e 2 Coin.

Daha fazla etkinliği keşfetmek için hemen Partymag App edinin!

PartyMag Nedir?

%70’e varan indirimlerle katıl, ücretsiz içeceklere ve ayrıcalıklara sahip ol!

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

25TL (1 Coin)

Bronze Paket: 99 TL (5 Coin)

Silver Paket: 199 TL( 15 Coin)

Gold Paket: 299 TL( 25 Coin)

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

 

Avangart Tabldot
Önceki Yazı

Keşif Serisi: Evinizin DJ'leri Muhteşem Üçlü Avangart Tabldot

11 - 14 Aralık İzmir popüler etkinlikleri
Sonraki Yazı

İçimizdekileri Gecenin Ritmine Dökme Vakti