VENUE

Bu Hafta Sonu Kaçırılmayacak 5 Etkinlik!

Bu hafta gerçekleşecek yine birbirinden heyecan verici etkinlikler olacak. Özellikle Elektronik müzik dinleyicileri için hızlı bir hafta sonu olacağı kesin! Ame Klein Phönix etkinliğiyle 21 Nisan’da müzik dolu bir geceye hazır olmalısınız. Ame Klein Phönix, Live performanslarıyla tanınan bir isim olup, kendisi Berlin merkezli Innervisions ve Running Back gibi etiketlerle çalışmaktadır. Ame’nin canlı performansının yanında Jonathan Casper, Bakayan, Drumstone gibi güçlü isimler de sahne alacak.

Ayrıca, biletleri tükenmek üzere olan Güney Afrikalı DJ ve prodüktör Black Coffee de Ame’den sonra 22 Nisan’da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak. Black Coffee, her geldiğinde uzun kuyruklara ve etkileyici performansına şahit olduğumuz elektronik müzik camiasına Deep House ve Afro House tarzlarına hayat veren öncü isimlerden biridir. Daha önce Coachella, Tomorrowland, Ultra Miami gibi dünyaca ünlü müzik festivallerinde sahne alan Black Coffee’nin İstanbul’da gerçekleşecek bu konserini kaçırmamalısınız!

Konser tercihini alternatif rock müzik’den yana kullanmak isteyenler için ise Büyük Ev Ablukada, 23 Nisan’da İstanbul Ses Tiyatrosu’nda unutulmaz bir konser verecek. Kendilerine özgü tarzları ve şarkı sözleriyle hayran kitlesini her geçen gün genişleten Büyük Ev Ablukada, canlı performanslarıyla da büyük beğeni topluyor. Eğer siz de alternatif rock müzikseverlerdenseniz, Büyük Ev Ablukada biletiniz burada!

Öte yandan Türkiye’nin en büyük festivallerinden biri olan Magic Break ise 20-23 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenleniyor olacak. Bu festival kapsamında birçok farklı etkinlik yapılacak. Festivalde elektronik müzik konserleri, DJ performansları, workshoplar, spor etkinlikleri, çeşitli atölyeler ve daha birçok aktivite bulunacak. Bu yıl festivalde dünya çapında tanınan DJ’lerden Argy, Brina Knauss, Joyhauser, Laolu, Chris Avantgarde, Massano, Polo & Pan gibi isimler yer alacak. Magic Break Festivali, müzik ve eğlence sevenler için kaçırılmayacak bir fırsat!

Şehir’den güneye kaçma sezonuna başlayanlar ise Bonjuk Bay de Bayram Fest ile sezona geleneksel bir başlangıç yapacak. Ailelerin bir araya geldiği bir tatil dönemi olan bu bayramda Bonjuk ailesi olarak sizleri Bonjuk Koyu’nda ağırlayacak. Bu etkinlik kapsamında, müzik ve diğer aktivitelerle dolu bir programına instagram sayfasından göz atabilirsiniz.

Bu hafta da etkinliklerle müzik ve eğlence dolu bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle!

Önceki Yazı

Nisan’da  Şehre Yıldız Yağmuru!

Sonraki Yazı

Daha yeni yazı bulunmamakta.