EVENTSMAGAZINEVENUE

Bu Haftanın Etkinlikleri Isınmaya Başlayan Havalardan Daha Sıcak!

İlk cemrenin düşmesiyle ısınmaya başlayan havayla birlikte etkinlik seçenekleri artmaya ve partiler yeniden kıpır kıpır olmaya başladı. Bu hafta, ayakkabıların vurana kadar dans edeceğin, en sevdiğin şarkılara bağıra bağıra eşlik edeceğin ve ertesi gün kısılmış bir sesle uyanabileceğin bir hafta. İşte bu haftanın öne çıkan etkinlikleri seni bekliyor!

İstanbul Etkinlikleri

Suma Han presents Bedouin @ Module

Rami Abousabe ve Tamer Malki partnerliğinde oluşan Bedouin, Orta Doğu mirasıyla Batı’lı yetiştirme tarzını birleştirince ortaya çıkan eklektik bir vizyon doğrultusunda kendine özgü ritimleri ve melodileri ile fark yaratmaya devam ediyor.

2019 yılının Şubat ayında Suma Han’ın ilk ağırladığı isimlerden biri olan Bedouin 2020 yılının Şubat ayında da yine Suma Han organizatörlüğünde Module İstanbul’da sahne alacak. 28 Şubat Cuma gecesi gerçekleşecek bu etkinliği kaçırmayın!

Etkinlik bilet fiyatı 160 TL, PartyMag’lilere %70 avantajlı 6 coin.

Butch @Kastel İstanbul

Bedenin ve zihnin müziğini birleştiren ve bunu setlerinde birebir yansıtan Bülent Gürler a.k.a Butch 28 Şubat Cuma gecesi Kastel İstanbul’da! Avantajlı etkinlik girişini kaçırma!

Etkinlik bilet fiyatı 50 TL, PartyMag’lilere %70 avantajlı 2 coin. 

RE:VOLT | One Year Anniversary w/ NEWA @RX İstanbul

RE:VOLT | One Year Anniversary w/ NEWA

İstanbul yeraltı sahnesine farklı bir soluk getiren ve her geçen gün bu farklılığı daha da genişleten RE:VOLT Kollektiv’in 1. yaş kutlaması için bir araya geliyoruz. Elektronik müzik ve rave kültüründe herkes için bir yer oluşturmaya çalışan RE:VOLT için 29 Şubat gecesi gerçekleşecek bu etkinliği kaçırmayın!

Etkinlik Fiyatı: 50 TL, PartyMag’lilere %70 avantajlı 1 Coin.

GSA – Remiks İmparatorluğu Kuruluyor! @Suma Han

Remiks İmparatorluğu Kuruluyor!

Remiks İmparatorluğu Kuruluyor!

Gaye Su Akyol’un Hologram İmparatorluğu albümünün remikslerinden oluşan “Remiks İmparatorluğu I” Vesvese etiketi ve EP’de yer alan Autarkic, Jonny Rock, Gantz, Komzonotosman ve Schnell Schnell’in performanslarıyla 29 Şubat Cumartesi akşamı Suma Han’da. İstikrarlı hayallerin hakikatize edileceği bir gece sizi bekliyor, kaçırmayın!

Etkinlik bilet fiyatı 70 TL, PartyMag’lilere %70 avantajlı 3 Coin.

Eq Public Entertainment: Waves In The Land Series @Birdy Room

EQ Public & Wave Crew

EQ Public & Wave Crew

EQ Public ve Wave ekibi bilinenin aksine bir Hip-Hop etkinliği deneyimi sunmak için kolları sıvadı. Hip-Hop literatürüne farklı bir boyut kazandırmak amacında olan ve bunun için vizyonunu daima geniş bir yelpazede tutan Wave ekibi uzun yıllardır süren müzikal serüvenini sizlere sunmaya hazırlanıyor. Eq Public ekibinden Bora Taşçı gecenin ilk melodilerini başlatacak, ardından Cenk K. nin kabini devralacağı gecede eşsiz deneyimini yaşamaya hazır ol.

Etkinlik sadece davetli listesine açık. Adınızı davetli listesine 0 coin ile ekleyebilirsiniz 🙂

İzmir Etkinlikleri

Welcome Drink @Start 

İzmir’de bir Cuma akşamına leziz bir kokteyl ile başlamak istemez misiniz?

İzmir’in kalbinde tam Folkart Towers’da bulunan Start haftanın 7 günü şahane ortamı ve leziz kokteylleri ile sizlere harika deneyimler yaşatıyor. Biz de 28 Şubat Cuma gecesi Fatma Turgut & Manga konserine gitmeden önce buraya uğrayıp bir kokteyl ile gecenizi başlatmanızı tavsiye ediyoruz. Afiyet olsun!

Kokteyl fiyatı 50 TL, PartyMaglilere %70 avantajlı 1 coin.

Manga – Fatma Turgut @Ooze Venue

Türk Rock müziğin günümüz temsilcilerinden Fatma Turgut ve Manga beraber verecekleri konserleri ile eşsiz bir müzik ziyafeti sunmak için 28 Şubat’ta Ooze Venue’ye geliyorlar! Bu muhteşem konseri kaçırmayın!

Etkinlik bilet fiyatı 95 TL, PartyMaglilere %70 avantajlı 4 coin. 

Extra Day – Township Rebellion // Sezer Uysal @Hangout Cure

Stil vor Talent ekolünün süperstarlarından Almanya menşeli Township Rebellion 29 Şubat Cumartesi Hangout Cure kabininde! Bu unutulmayacak gecede Township Rebellion’a eşlik edecek bir diğer isimse yine Stil vor Talent ailesinden Sezer Uysal. Sibourne Music Ailesi’nden Batıkan Tanrıkulu ise gecenin açılışını yapıyor. Unutulmaz  bir gece seni bekliyor.

Etkinlik bilet fiyatı 70 TL, PartyMag’lilere % 70 avantajlı 2 Coin.

PartyMag Nedir?

PartyMag, yüzlerce etkinlik arasından müzik tarzına göre parti bulabileceğin ve Coin kullanarak anlaşmalı etkinliklere %70’e varan fiyat avantajları ile katılabileceğin şehrin en kapsamlı etkinlik rehberidir.

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

29 TL (1 Coin)

Bronze Paket: 99 TL (5 Coin)

Silver Paket: 199 TL( 15 Coin)

Gold Paket: 299 TL( 25 Coin)

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

21 - 22 Şubat Haftanın Etkinlikleri
Önceki Yazı

Şubat'ın Kaçırılmayacak Performanslarına Gitmezsen Üzülürsün !

PartyMag Nedir ve Nasıl Kullanılır?
Sonraki Yazı

PartyMag nedir? Nasıl kullanılır? Etkinlikleri keşfet, indirimli girişi yakala!