MAGAZINEVENUE

Bu Yaz Çeşme’de en çok konuşulacak mekanlar

Yaz aylarında vazgeçilmez lokasyonlardan olan Çeşme’de bu yaz da bir çok  yeni mekan açıldı. Ramazan Bayramı tatilinin uzun olmasını fırsat bilenler sezon başlamadan rezervasyonlarını yapmaya başladı. 2019 yazında öne çıkan en çok konuşulacak mekanları biz de sizler için gezdik, deneyimledik ve yazdık!

Keşfedilmeyi bekleyen,  etkinlikleri ile ön plana çıkan yeni mekanlar!

1- Sommer Klein

İstanbul’da açıldığı günden bu yana önemli sanatçılara ve etkinliklere ev sahipliği yapan Klein, Çeşme’deki ilk projesi Sommer Klein ile bu sezonu domine etmeye geliyor. Mekanın dekorasyonu, anlaşılan sanatçıları ve Orkun Bozdemir yönetimindeki ekibi ile bu yaz Sommer Klein  kesinlikle en çok konuşulacak mekanlar arasında. Sommer Klein 15.00-23.00 arasında açık olacak  sonrasında 23.00-03.00 arasında Sommer Flamme ile devam edecek mekan gün doğuşunda dans etmek isteyenlerle sabah 08.00’a kadar Dusk bölümünde olacak.

2- Kruz

Bir Kızılderili inanışına göre bazı geceler uykusuz kalmamız, o anda başkasının rüyasında uyanık olmamızdanmış. KRUZ’un hikayesi de buradan geliyor. Bu yaz Kruz; dans etmek için uykusuz kalanların, sabahları dans ve müzik ile karşılamaktan zevk alanların mekanı olacak. Gece 00.00′ da başlayacak etkinlikler sabah 08.00’a kadar devam edecek!

3- Single Fin Yellow

Bu yaz lokasyon değiştiren Single Fin Yellow bayramdan sonraki hafta yeni bir konsept ile açılış yaparak sezona sürprizlerle devam etmeyi planlıyor.
-Sezonun yenisi Boheme Beach ve Zio Beach yerine açılan Rise’n Shine Alaçatı bu sezon yeni olarak ön plana çıkacak mekanlardan.-

Yıllara meydan okuyan mekanlar ve vazgeçilmezler!

1- Fun Beach Club

Uzun yıllardır Çeşme’de değişmeyen mekanlardan Fun Beach bu yaz da plaja gelenler için farklı aktiviteler sunuyor ve yeni restorantları, düzenlenecek festivalleri,  içeriye yeni yapılacak özel etkinlik alanı ile oldukça iddialı!

2- Before Sunset Beach

Kumların üzerinde dans etmeyi seven bohem tarzın en güzel örneği olan Before Sunset Beach, 2019 yazı için yenilenen dekoru ve sanatçı havuzu ile hem yüzmek için gelenlere hem de eğlenmek isteyenlere unutulmaz anlar yaşatacağı kesin!

3- The Beach of Momo

2018 yılında açılan ve geçen sene yazdığımız yazıda da belirttiğimiz The Beach of Momo, yazın en öne çıkan mekanlarından birisi olmuştu. Bu yaz bir değişiklik yapmadan sezona başlangıç yapan mekan, gün batımını izleyebileceğiniz en güzel yer. Ayrıca müzikal seçimleri ve kitlesi ile de kesinlikle vazgeçilmezler arasında!
      Sürekli yeni yerler açılıyor, açılmış olan mekanlar yenilikler yaparak farklı deneyimler yaşatmaya çalışıyor. İstanbul’un etkinlik rehberi Partymag de bu sezon da Alaçatı Çeşme’de! Nerede, ne zaman, ne tarz etkinlikler olduğunu kolaylıkla bulabileceğiniz Partymag mobil uygulaması sayesinde Çeşme’de yeniliklerden ve etkinliklerden haberdar olabileceksiniz. Ayrıca Partymag Premium paketlerinden kendinize uygun olanı seçip, yaz boyunca dilediğiniz mekanda tarzınıza göre eğlenip Partymag Premium avantajlarından faydalanabilirsiniz. (Ücretsiz kokteyl içebilir, özel etkinliklerde adınızı davetli listesine yazdırabilirve  beachlere ücretsiz girebilirsiniz.)

 2019 yazında Çeşme ve Alaçatı sokaklarında buluşalım :]

Cheers!

Alexandra Kokteyl Bar
Önceki Yazı

29 Mayıs - 2 Haziran'ın En Popüler Etkinlikleri

HVOB
Sonraki Yazı

HVOB'nin ROCCO'su İstanbul'da!