EVENTSMAGAZINE

Coincidence 2020’yi House Müziğin Temsilcileri Tube &Berger ile Açıyor

Eğlenmeye, dans etmeye doyamadığımız 2019 yılını geride bırakırken PartyMag ailesi olarak 2020 yılında üstüne katarak devam edeceğimizden, eğlenmeye doymadan her anımızı doya doya yaşayacak bir yıla merhaba diyeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

House müziğin en temel ve güçlü temsilcilerinden Tube&Berger “Tomorrowland” ve “The LAB NYC” den sonra, 2020’nin açılışına İstanbul’a geliyor! Melodik House müziğin önde gelen isimlerinde Tube&Berger dillerden düşmeyecek bir gece yaratacak ve uzun süre konuşulacak gibi gözüküyor.

Tube&Berger 10 Ocak’da Module’de!

Geçtiğimiz yıllarda Ibiza’yı kendine mesken edinen house müzik ritüellerinde kalplerde taht kuran ve düşmeye niyeti olmayan Tube&Berger spiritüel enerjiyi doruk noktasına çıkaracak ve enerji saçmaya sebep olacak.

Dünyanın en iyi ve prestijli “duo”ları arasında sayılan Alman ikili Beatport’ta en çok satanların başında kısa sürede yükselerek de akıllarda yer etti.

Doyasıya dans edeceğiniz, doyasıya eğleneceğiniz bu etkinliği kaçırmamanızı özellikle belirtiyor ve katılmanızı tavsiye ediyoruz. Bu gecede Tube&Berger’e sezgisel müzik ustası Tim Engelhardt eşlik edecek ve house müzik şovu ile unutulmayacak bir performans sergileyecek.

2020 yılına hızlı bir giriş yapan Coincidence, birbirinden güzel dj’ler ağırlayacak ve bizlere anlatılası anılar yaşatacak. Eğer bir dans tutkunuysanız ve melodik ritmin eşliğinde dans etmek istiyorsanız 10 Ocak’da Module’de buluşalım ve 2020 enerjimizi doruklara çıkartalım. Gecenin organizasyonunu Coincidence Entertainment Group vizyoner ve yenilikçi bakış açısı ile ele alıyor, yeni yılda birbirinden güzel etkinliklerle hafızalarda yer edinecek ve yaşattığı eşsiz anlarla bir sonrakine geri sayım başlatacak.

Tube&Berger gibi dünyaca tanınan sanatçıların etkinliklerinden haberdar olmak ve etkinliklere avantajlı girerek daha az harcayıp daha fazla eğlenmek istiyorsan şimdi PartyMag indir!

PartyMag Nedir?

%70’e varan indirimlerle katıl, ücretsiz içeceklere ve ayrıcalıklara sahip ol!

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

25TL (1 Coin)

Bronze Paket: 99 TL (5 Coin)

Silver Paket: 199 TL( 15 Coin)

Gold Paket: 299 TL( 25 Coin)

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

Deniz Özdoğru
Önceki Yazı

Keşif Serisi: Genç ve Yetenekli Sanatçı Deniz Özdoğru

Look Ma, No Hands!
Sonraki Yazı

4 Kat 3 Sahne: "Look Ma, No Hands" 20-21 Aralık'ta Suma Han'da!