EVENTSMAGAZINE

Dans Etmeden Duramayacağınız Popüler Etkinlikler

Bu haftanın popüler etkinlikleri bitmek bilmeyen dans motiflerini belinize dolayacak. İstanbullular RX’den çıkmak istemeyecekken, İzmirliler Högre / Unten’e veda edecekler. İhtiras ve dans dolu bir hafta sizi bekliyor!

İSTANBUL ETKİNLİKLERİ

FIZY İstanbul Müzik Haftası

Türkiye’nin ilk ve tek popüler müzik ve kültür festivali Fizy İstanbul Müzik Haftası, 5-9 Kasım 2019 tarihleri arasında müzikseverlerle buluşuyor. Birçok sanatçının yer alacağı bu festival Atlantis Yapım ve Sm Production tarafından organize ediliyor. CEZA, HALUK LEVENT, KENAN DOĞULU, MANGA, NORM ENDER, TEOMAN gibi pek çok sevilen ismin sahne alacağı festival Volkswagen Arena, Kadıköy Sahne, Moda Kayıkhane, IF Beşiktaş gibi mekânlardan başlayarak şehrin farklı noktalarına yayılacak.

Bu etkinliğe bilet almak için tıklayın.

German Legend Presents: IndieCity VII

Bağımsız plak şirketi Partapart’ın organizasyonuyla gerçekleşecek olan German Legend Presents: Indiecity VII  8 – 10 Kasım’da birçok farklı mekanda ve birçok farklı sanatçı ile karşınıza çıkıyor. Indiecity, German Legend’ın da desteğiyle kapılarını 8 Kasım akşamı Babylon’da müzikseverlere açmaya hazırlanan German Legend Presents: Indiecity VII müzik severlere yine orijinal bir deneyim şansı sunacak. Detaylar…

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 TL.

Big Burn Nights /John Digweed @RX

İngiltere’nin ve dünyanın en büyük sanatçılarından biri olan John Digweed dans müziğinin önemli isimleri arasında yer alıyor. Digweed, ortaya çıktığı günden bu yana birçok büyük etkinlikte tarzını göstererek ve sayısız ödülün sahibi oldu. 8 Kasım gecesi Burn Nights kapsamında RX İstanbul’da dansın sınırlarını zorlayacak bir gecenin temel ögesi olacak olan sanatçının performansını kaçırmayın.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 130 TL, Partymag Premium’a 3 Coin.

Oblivion x RX Istanbul: Victor Ruiz @RX

Victor Ruiz, yeni serisi Oblivion ile 9 Kasım gecesi setin başından ayrılmayacak. Ruiz’in 20 yılı aşkın kariyerindeki ilk “all night long” seri olan Oblivion, görsel ögelerle tamamlanarak ve katılımcıların bilinç sınırlarının silikleştiği bir yolculuk sunacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 120 TL.

Keinemusik 10×10: &ME, Adam Port, Rampa, Reznik @MODULE

Keinemusik birçok farklı ülkede kendilerini göstermeye hazırlanıyor. Ülkemizde 9 Kasım’da gerçekleşecek olan bu etkinlik için &ME, Adam Port, Rampa ve Reznik geceye renk katacak. New York, London, Berlin, Tel Aviv, Paris, Florence, Ibiza, Amsterdam ve İSTANBUL’da düzenlenecek olan bu etkinlik için heyecanlanmaya başlayıp hemen yerinizi  MODULE’ de ayırabilirsiniz.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 121 TL.

HOSH @KLEIN Wal

Diynamic Music ailesinin yükselen değerlerinden olan HOSH; hem prodüksiyonları hem de sıra dışı DJ setleriyle house müzik sahnesinin önemli bir parçası haline geldi. 9 Kasım Cumartesi gecesi KLEIN’ın yeni üyesi KLEIN WAL’da HOSH ve özgün müziği sizinle olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 44 TL, Partymag Premium’a 1 Coin.

İZMİR ETKİNLİKLERİ

Högre / Unten Closing Weekend with Whitesquare @HÖGRE / UNTEN

Göl Gazinosu’na veda etmek için düzenlenen Högre / Unten Closing Weekend kapsamında Cuma günü Högre resident djleri ile techno sunumu, Cumartesi ise Life & Death’ten çıkartığı releaselerle Beatport top 10 listesinde yerini alan, House müziğin güçlü isimlerinden Whitesquare Högre/Unten’in son gecesinde İzmirlilerle olacak! Veda gecesini kaçırmayın üzülürsünüz.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 TL.

Daha fazla etkinlik daha fazla eğlence için hemen Partymagli ol avantajlı eğlencenin tadına bak!

Loco De Pera
Önceki Yazı

Asmalı Mescit'de Keyifli Zaman Geçirmenin Yeni Adresi: Loco de Pera

Sonraki Yazı

Keşif Serisi: Eşsiz ve Görkemli Melodilerle Stereo Express