EVENTSMAGAZINE

Dans İle Ruhunuzu Doyuracağınız Haftanın Etkinlikleri Sizlerle

Bu hafta sonu kar soğuğundan kurtulmak için daha fazla harekete ihtiyacınız varsa ve ruhunuzu doyurup, eğlenmek istiyorsanız sizin için oldukça güçlü Haftanın Etkinlikleri sıralandı! İstanbul’un 23-25 Ocak popüler etkinliklerinin bu haftaki mekanları RX Istanbul, Suma Han ve Zorlu PSM olacak.

Mark Eliyahu in Istanbul  @ ZORLU PSM

Her bir melodide ruhunuzu sarıp sarmalayacak olan Mark Eliyahu, herkesin içinde kendinden bir parça bulacağı muazzam parçalarıyla 24 Ocak’ta 150 yıllık kamançanın benzersiz sesini Zorlu Performans Sanat Merkezi’nde olacak. Bu eşsiz geceye dahil olmak için geç kalmayın.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 66 TL.

Crib presents: Marcus Worgull + Alican + Avangart Tabldot @ SUMA HAN

Birçok büyük etkinlikte kitleleri ritmiyle büyüleyen Marcus Worgull, müziğe karşı olan açık fikirli ve başarılı dinleyici analizi ile katıldığı etkinliklerde fark yaratıyor.  2020’nin Crib etkinliği için 24 Ocak Cuma gecesi Suma Han’da kabinde yerini alacak olan Marcus Worgull’a yerli sahneden Alican ve Avangart Tabldot eşlik edecek.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 TL, PartyMag’e 1 Coin.

SNTS @ RX ISTANBUL

Dark ve Endüstriyel Techno’nun gizemli ismi SNTS, live performansı ile yılın en çok beklenen etkinliğine gizemli ve karanlık bir enerji katmaya hazırlanıyor. 24 Ocak’da RX İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikle SNTS ilk defa İstanbul’u ziyaret edecek.
Anonim kimliğiyle yayınladığı trackler ile kısa sürede techno scenede kendine yer bulan SNTS ve kendi plak şirketi Sacred Court’tan yayınladığı releaselerle adını hızlı bir şekilde geniş kitlelere duyurarak kitleleri derinden etkilemeyi başardı.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 TL, PartyMag’e 2 Coin.

Rave On presents Spartaque @ RX ISTANBUL

2005’den itibaren birçok işte adı geçen Ukraynalı DJ ve prodüktör Spartaque, Love Parade, Kazantip, Mayday festivallerindeki performanslarıyla elektronik müzik dünyasında ciddi bir yer edinerek müziğini ülkeler arası taşıdı.  Spartaque, 25 Ocak’ta Raw Sound’u ile Techno severleri bizim ülkemizde RX Istanbul’da bir araya toplayacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 TL, PartyMag’e 2 Coin.

Daha fazla etkinlik ve avantaj için PartyMag App’i keşfedin!

PartyMag Nedir?

PartyMag, yüzlerce etkinlik arasından müzik tarzına göre parti bulabileceğin ve Coin kullanarak anlaşmalı etkinliklere %70’e varan fiyat avantajları ile katılabileceğin şehrin en kapsamlı etkinlik rehberidir.

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

29 TL (1 Coin)

Bronze Paket: 99 TL (5 Coin)

Silver Paket: 199 TL( 15 Coin)

Gold Paket: 299 TL( 25 Coin)

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

7 Şubat The Underground Enigma
Önceki Yazı

Module ve HMH Ekibinden Çok Sağlam Şubat Etkinliği: The Underground Enigma

Akustikhane Across Serisindeki Sıra Dışı Performanslar Albüm Oluyor
Sonraki Yazı

Blu TV’de Yeni Bir Müzik Deneyimi: Akustikhane Across