EVENTS

KESİNTİSİZ MÜZİK: ELECTRONICA FESTIVAL ISTANBUL 2018

Electronica Festival Istanbul 2018 için sabırsızlananlar, bu yazımız size!

2004’ten beri elektronik müzik severlerin buluştuğu Electronica Festival bu senede hem İstanbul’da hem de Çeşme’de bizlere inanılmaz bir gece yaşatacak. 28-29 Temmuz’da İstanbul Kilyos Kafes’te efsane line-up’yla elektronik müziğe doyacağız.

Electronica Festival Istanbul

İlk defa Electronica’ya katılacaklar için geçmiş senelerden edindiğimiz deneyimlerimizi paylaşalım istedik.

Öncelikle birçok müzik festivalinden farklı olarak Electronica Festival Istanbul 2018’de kamp kurmak yok. Gece yorgun düşüp uyumak isterseniz şezlong yada büyük minderlerde uyumanız gerekiyor. Emin olun düşündüğünüzden çok daha rahatlar. Ama Karadeniz kıyısında olduğumuzu düşünürsek havanın ne kadar soğuk olabileceğini anlarız. Yanınızda sabah denizden sonra kullanabileceğiniz kalın bir havlunuzun olması hayat kurtaracak.

Festivallerde süslü giyinip, takıları takıp takıştırmayı kim sevmez… Ama bu kıyafetlerimizin dansımıza engel olucağı anlamına gelmemeli. Hem güzel görünüp hemde rahat olucağımız kombinler seçmek bize kıyafetle uğraşıcağımız zamanları daha fazla eğlence ve dans için kullanmamızı sağlayacak.

Festival 4 sahneden oluşuyor. Bazı sanatçıların saatleri çakışıyor olacak. Hangi isimlerin nerede olucağını online olarak yayınlıyorlar. Kimleri özellikle dinlemek istiyorsanız onların saatlerini kaçırmamak için bu programlar oldukça faydalı. Bu seneki line-up’tan Adana Twins, Worakls, Ilario Alicante, Rodriguez Jr.’i kaçırmayın!

Temmuz ayında Kilyos’tayız tabiki denize giricez. Ama Karadeniz’in haşin bir deniz olduğunu hatırlatmakta fayda var. Gece denize girme hayalleri kuranlar için bu biraz üzücü olacak. Denize giriş festivalin 2. günü başlıyor, ondan öncesinde sahile giriş güvenlik nedeniyle yasak. Sabah açıldıktan sonra doyasıya yüzebilirsiniz.

Sabah gün doğumunu sakın kaçırmayın! Elinize içeceğinizi alıp arkadaşlarınızla sahilden günün doğumunu izleyin. Beraber fotoğraf çekilmeyi de unutmayın; başka ne zaman sabahın 6’sında deniz kenarında olucaksınız?

Ve size bir tüyo daha.. Partymag uygulamasını indirip Premium olursanız çok avantajlı bir şekilde bilet almış olursunuz 😉

ENJOY!

onur haftası
Önceki Yazı

İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası 2018 | SINIR!

festival modası
Sonraki Yazı

2018 YAZININ EN TREND 4 MODA AKIMI | FESTİVAL MODASI