FREQUENTLY ASKED
QUESTIONS

Partymag mobil uygulamasını indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Fakat anlaşmalı olduğumuz bazı mekanlarda ücretsiz ikramlar alabileceğiniz ve etkinliklere ücretsiz girebileceğiniz Partymag Premium üyeliği ücretlidir.

Evet, Partymag mobil uygulaması ile bazı etkinliklerin biletlerini satın alabilir, bazılarına rezervasyon yaptırabilir ve bazı etkinlikler için de bilet satan sitelere otomatik yönlendirilirsiniz.

Partymag Premium şehrin seçkin anlaşmalı mekanlarındaki etkinliklere ücretsiz ve indirimli giriş hakkı sunan, ayrıcalıklardan faydalanabileceğiniz ve sadece Premium üyelerin katılabileceği partilere katılabileceğiniz özel bir üyeliktir.

Google Play ve Apple Market üzerinden indirebileceğiniz Partymag mobil uygulamasına kayıt olduktan sonra uygulama içerisinde yer alan ‘Premium Ol’ sekmesindeki adımları takip ederek kolayca Partymag Premium üyesi olabilirsiniz. Partymag Premium üye olduktan sonra ilgilendiğiniz etkinliğin detay sayfasından Premium üyeler için ayrıcalıkları öğrenebilir, ‘satın al’ sekmesine tıklayarak ücretsiz veya indirimli olarak ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz. Katılacağınız etkinlik için üretilen QR kodunuzu etkinliğe girişlerde göstererek etkinliğe giriş yapabilirsiniz.

Ayda 49 TL karşılığında aldığınız Partymag Premium üyeliği ile 2 adet kupona sahip olursunuz. Bu kuponları ile ücretsiz etkinlik girişi veya belirli mekanlarda ücretsiz kokteyl içmek için kullanabilirsiniz. Ayda 99 TL karşılığında aldığınız Partymag Premium üyeliği ile 6 adet kupona sahip olursunuz. Bu kuponları ile ücretsiz etkinlik girişi veya belirli mekanlarda ücretsiz kokteyl içmek için kullanabilirsiniz.

Partymag Premium üyeleri 24 saat içerisinde sadece 1(bir) kupon kullanabilir. Aynı anda birden fazla kupon kullanılamaz.

Kullanılan Favor iptal edilemez. Bu yüzden seçiminizi yaparken dikkat etmenizi öneririz.

Hayır. Partymag Premium kişiye özeldir ve devredilemez. Başkalarının sizin üyeliğini kullandığının anlaşılması durumlarda Partymag Premium üyeliğiniz iptal edilir ve 3 ay süre boyunca tekrar Partymag Premium üyesi olamazsınız.

Evet, listelenen etkinlikler için ücretsiz bilet ve içecekler sınırlı sayıdadır. Kotası dolan etkinlikler ‘Sold Out’ olarak belirtilecektir.

Hayır. Favorlar Premium üyeliğe kayıt olduktan 30 gün içerisinde tüketilmelidir. Kalan haklar bir sonraki ay için devredilemez.

Partymag Premium üyeliği bir aylık bir üyeliktir ve 30 gün sonra yenilenebilir.

Mekan girişinde sorun yaşamanız durumunda acilen info@partymag.org mail adresine ya da Facebook Messenger Partymag hesabına mesaj atarak bildiriniz. Sizin için en kısa sürede ilgili kişiler ile iletişime geçeceğiz. Fakat mekanlar uygun görmediği kişileri (aşırı alkollü, mekan kurallarına uymadığı düşünülen ve olumsuz davranışlar sergileyen) almama hakkını sahip olduğunu da unutmayın. Bu tarz durumlarda giriş hakkınızı size iade edeceğiz.

Partymag Premium ilk üye olduktan 30 gün sonra otomatik olarak yenilenir ve bankanızdan ücret otomatik olarak ödenir. Premium üyeliğinizi iptal etmek isterseniz ‘Premium’ bölümünden iptal edebilirsiniz.

Hayır, Partymag Premium üyelik iptal etmek ücretsizdir ve iptal ettiğiniz tarihten sonraki dönem için üyeliğiniz normal üyeliğe dönecektir.. Fakat ödeme yaptığınız dönem için üyeliğiniz değiştirilemeyecektir.

Partymag organizasyon sahibi olmadığı ve yalnızca etkinlik biletlemesinden sorumlu olduğu için; mevcut organizasyonla ilgili herhangi bir iptal ya da değişiklik olmadığı sürece ya da organizasyon sahibinin açıkladığı kuralları dışında satın alınan biletlerde herhangi bir değişiklik ya da iade yapması söz konusu değildir.

Favor, kullanıcıların Premium üye olduktan sonra sahip olduğu ayrıcalıktır. Partymag Premium kullanıcıları etkinliklere ücretsiz katılmak ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için sahip olduğu Favor’ları kullanır.

WHERE IS THE PARTY?

The best parties happen here!
PartyMag offers all party and gig options in one place. It provides a list of the best events for you among hundreds of other options around, and leads you to the event you choose with just a click.

iphone with partymag logo
For contact:
info@partymag.org
logo iphone