MAGAZINE

EV PARTİLERİNDE BULUNAN 5 PROFİL

Hazırlayabileceğiniz lezzetli kokteyller, çeşitli yiyecekler, birbirinden eğlenceli insanlar zevklerinize göre belirleyeceğiniz ev partileri gönlünüzü çalabilir!

İşte neredeyse tüm ev partilerinde bulanan 5 tip:

SOSYAL TİP

Ev Partileri

Dinlenmekten uzak, neredeyse evdeki bütün insanları tanıyan, tanımıyorsa da tanışan, tüm muhabbetlerde ismi geçen profil. Asla yerinde duramazlar ve genellikle partiyi ayakta tutarlar. Enerjilerine hayran olduğumuz bu tipleri genelde başkalarının da verdiği partilerde bulabiliriz.

EV SAHİBİ

Her ne kadar eğlenmeye çalışsalar da genelde evin bütün işleriyle onlar ilgilendikleri için eğlenmeye pek vakitleri kalmaz. Herkes gittiğinde başına neler geleceğinden çok iyi bilirler.

AŞIRI RAHAT TİP

Sanki kendi eviymiş gibi rahat olurlar. Ev sahiplerinden farkları genelde hiçbir işe yardım etmiyor olmalarıdır. Rahatça oturarak tüm yiyecekleri tek başlarına yerken onları bulabilirsiniz.

Ev Partileri

YALNIZ TİP

Belki çoğu kişiyi tanımadığı için ya da ortamdan pek haz etmediği için genelde kimseyle konuşmazlar. Uzakta durup, etrafı izlemek onlara yetiyordur. Zorla getirilmiş gibi bir havaları olur.

SOSYAL MEDYACI TİP

Yediği içtiği dinlediği müziği dansını ortamını her şeyi paylaşmayı görev edinmiş, partide bulunmayan insanları sanki oradalar ve bir şey kaçırmıyorlar gibi hissettiren tip.

Ev Partileri

Siz de “haftanın etkinlikleri” serimize bakıp kendinize bir uygun bir etkinlik bulamadıysanız, ev partileri vazgeçilmeziniz olacaktır!

Enjoy!

 

Oktoberfest
Önceki Yazı

OKTOBERFEST | BİRA FESTİVALİ

Haftanın popüler etkinlikleri
Sonraki Yazı

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 8-14 EKİM | EDİTÖRÜN SEÇİMİ