EVENTS

Evde Biriken Enerjinizi Atmanız İçin: Haftanın Dijital Etkinlikleri

Evlerimizde biriken enerjimi atmak için dijital etkinliklere saldırdığımız bu günlerde sizlere haftanın dijital etkinliklerini sunuyoruz!

Karantina sürecinden bahsetmekten ne kadar sıkılmış olsam da birlik beraberliğimizi online bir şekilde de sürdürebildiğimizin farkına vardık ve yan yanaymışız gibi çeşitli platformlarda birbirimize pozitif enerji saçtık. Bu süreci en iyi şekilde atlatabilmek adına dijital etkinlikler bize ilaç gibi geldi ve gelmeye devam ediyor.

Online eğitim, online alışveriş, online ticaret derken eğlence endüstrisi de online bir şekilde hayatta kalmaya devam ediyor. Dijital etkinliklerin revaçta olduğu şu günlerde sizlere normalde de paylaştığımız gibi ‘’Haftanın dijital etkinlikleri’’ başlığı altında etkinlikleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Bayram neşenizle, biriken enerjinizle, evlerinizde yerinizde duramayacağınız bir hafta sonu sizleri bekliyor. Gelin bakalım bu hafta bizi hangi etkinlikler bir araya getirecek…

Haftanın Dijital Etkinlikleri

Partymag Headpiece Party with Rapunkel & Aslı Köse

Bu Cuma Zoom Parti serimizin konukları Rapunkel ve Aslı Köse ile seni yaratıcı yönlerini göstermeye ve birlikte dans etmeye davet ediyoruz. Konseptimiz HEADPIECE ! Zevkine göre bir şey tasarla, kafana tak ve partiye katıl!

Unutmayın 22 Mayıs Cuma günü ‘Private’ Zoom kanalımızda gerçekleşecek olan bu online headpiece partisine sadece davetli listesine adını yazanlar katılabilir. Sen de davetli listesine adını yazdırmak için Partymag instagram hesabına özelden ‘’Guest var mı?’’ diye yazabilirsin.

 

Jeton Showcase Online 6th Edition

Bu cumartesi Mixmag Türkiye tarafından desteklenen etkinlikte Sezer Uysal, Mehmet Özbek ve Mertens bizlerle olacak. Jeton Records YouTube kanalından yapılacak olan etkinlikte sende yerini al!

 

Bob Moses at Binbirdirek Cistern for Get Closer #Stay Home

Dünyanın dört bir yanındaki eletronik müzik ortamlarını fetheden Bob Moses’ın büyülü Get Closer Performansının premier’i 23 Mayıs Cumartesi günü 22:00’de Generic Music YouTube kanalında!

 

Time Warp Resetream

En sevdiğiniz DJ’lerin setlerinin yer aldığı 10,5 saatlik Time Warp – Time Warp Restream’in bir sonraki sürümü için bu hafta sonu bize katılın! Cumartesi gecesinden Pazar sabahına kadar Carl Cox, Adam Beyer, Paula Temple, Ben Clock ve Len Faki ile sanal Time Warp dans pistinde tekrar buluşacağız. Umarız hepiniz güvenli ve sağlıklısınızdır!

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

 

EVİNDEKİ MALZEMELERLE EN İYİSİ! MAKE ME A COCKTAİL
Önceki Yazı

Evindeki Malzemelerle En İyisi! Make Me A Cocktail

Müzisyen Destek Fonu
Sonraki Yazı

İstanbul Müzik Festivali ve STONELINE ile Müzisyen Destek Fonu