Another Rave

Hangout Cure  - İstanbul
October 26, 2019 11:00 PM

Event Details

Thomas Schumacher, Jonas Saalbach ile birlikte Kendine HasAnother Rave’de Hangout Cure sahnesini ele geçirecek!

İlk techno partilerini Frankfurt’un efsanevi kulübü Dorian Gray’de vermeye başlayan Thomas, kısa sürede ismi Berlin’de de duyulan kült bir isim haline geldi. Bir süre sonra Crash’ın resident DJ’i oldu ve kendi stüdyosunda parça üretmeyi sürdürdü. Setlerinde rave’den breakbeat’e, acid’den gabba’ya kadar sevdiği ve aklına gelen herşeyi ustalıkla bir bütün olarak sunmayı başarabiliyordu. Bu sayede tüm Almanya’yı sürekli turlayan ünlü bir DJ olmuştu.

Kendi ismiyle yayınladığı ilk EP Bush’tan alınma single “Ficken” tüm Avrupa’da büyük ilgiyle karşılandı ve onbinlerce kopya sattı. Çalışma bugün hala eleştirmenler tarafından bir “Post-Rave Klasiği” olarak kabul ediliyor. “When I Rock” adlı üçüncü single ise dünya çapında bir dans klasiği oldu ve uzun süre listelerde zirvede yer aldı. Parça Carl Cox’un setlerinde de uzun süre duyuldu.

1998 yılında kendi plak şirketi Spiel-Zeug Schallplatten’i kurdu ve aynı yıl ilk albümü Electric Ballroom’u yayınladı. Popüler ritim ve seslerden arındırılmış saf bir tekno sunan albümden alınma ilk single Lust dans listelerini adeta altüst etti. Aynı dönemde Afrika Bambaataa ve Denki Groove için yaptığı remixler büyük ilgi gördü. Hemen ardından Japonya’ya kadar uzandığı ve onbinlerce kişilik arenalarda çaldığı dev bir dünya turnesine başladı.

Perlen adını verdiği mix cd serisini yayınladıktan sonra ikinci albüm Electric Avenue’yu yayınladı. Schumacher her geçen gün kendini yenileyen soundu ve çarpıcı dj setleriyle 2000’li yıllara da damgasını vurmayı sürdürüyor.

Thomas Schumacher’e yükselen yıldız Jonas Saalbach’ın büyüleyici dj setiyle eşlik edeceği, saatler sürecek tekno ziyafetine hazır olun!

@kendinehasonline #kendinehas #filtresizol

Recommended for you

Asli Köse

Asli Köse

01 November Friday ,Behave Bostanli - İstanbul1 coin
Eren Dutlu - Rabbit

Eren Dutlu - Rabbit

28 February Friday ,Hamam Bizbize - İstanbul50 veya 1 coin
Emir Akdağ

Emir Akdağ

28 November Thursday ,Behave Bostanli - İstanbul2 veya 1 coin
David Mayer

David Mayer

30 November Saturday ,Högre / Unten - İstanbul60
LEVEL UP LIFE 7 PRESENTS

LEVEL UP LIFE 7 PRESENTS

15 February Saturday ,Hamam Bizbize - İstanbul50 veya 2 coin
Alper Savaş - Analogdisco

Alper Savaş - Analogdisco

08 November Friday ,Less Ordinary - İstanbulFree
Kellerkind

Kellerkind

16 November Saturday ,Less Ordinary - İstanbul60 veya 2 coin

Partymag App

The best parties happen here!

PartyMag offers all party and gig options in one place. It provides a list of the best events for you among hundreds of venues, and guide you there with just a click.

WE ARE YOUR PARTY GUIDE