Kafes x Suma Beach - What A Nice Weekend! (Saturday)

Kafes  - Worldwide
August 1, 2020 10:00 AM

Event Details

Müzik birleştirir... Müzik iyileştirir... Suma Beach ve Kafes aileleri, bu yaz tek çatıda bir araya geliyor... Ve tatil de birlikte anlam kazanıyor.

1 Ağustos günü hayatı ve tüm güzelliklerini en iyi bildiğimiz şekilde kutlamak için yeniden yazlık vahamızda buluşuyoruz. Bayram birlikte güzel!

Gece eğlencemizi gündüzde yaşayacağımız ve sağlıklı mesafelerde buluşacağımız bu dönemde bizleri; � Her zamanki gibi harika müzikler, � Günün en güzel saatlerinin tadını çıkartacak yepyeni eğlenceler; piknikler, panayırlar gibi yazlık keyifler, � Doğanın temizlenmesiyle şahane bir hal alan Karadeniz, � Sağlığınızı korumak için alabileceğimiz tüm önlemler bekliyor olacak.

Sürprizlerimiz ilerleyen günlerde umuyoruz artarak devam edecek. � 1 Ağustos'ta Kumköy’de görüşmek dileğiyle, mutlu ve sağlıklı günlere... Kurallar

• Çok sınırlı kapasite ile hizmet verdiğimiz bu dönemde, etkinlikte yer almayı düşünüyorsanız mutlaka ön bilet avantajlarından faydalanmanızı öneririz. Kapasite aşımı söz konusu olmayacağından kapı biletlerimiz çok düşük sayıda olacak veya hiç olamayacak. Kapıya kadar boşuna gelmenizi istemeyiz ❤ • Ön satış biletleri iade edilemez, devredilemez. • Suma Beach ve Kafes, uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinliğe almama hakkına sahiptir.

Recommended for you

Kafes x Suma Beach - What A Nice Weekend! (Sunday)

Kafes x Suma Beach - What A Nice Weekend! (Sunday)

02 August Sunday ,Kafes - İstanbul150 veya 4 coin
KMLN ve PARALLELLS Partymag Harikalar Diyari'nda

KMLN ve PARALLELLS Partymag Harikalar Diyari'nda

06 September Sunday ,Partymag Harikalar Diyarı - İstanbul100 veya 4 coin
PARTYMAG HARİKALAR DİYARI

PARTYMAG HARİKALAR DİYARI

16 August Sunday ,Partymag Harikalar Diyarı - İstanbul80 veya 4 coin

Partymag App

The best parties happen here!

PartyMag offers all party and gig options in one place. It provides a list of the best events for you among hundreds of venues, and guide you there with just a click.

WE ARE YOUR PARTY GUIDE