Mixmag Turkey pres. Andrea Oliva

100% Studio  - Worldwide
February 21, 2019 9:00 PM

Event Details

Mixmag Türkiye etkinlik serisi 21 Şubat’ta Elrow ve ANTS gibi Ibiza’nın en popüler konsept partilerinin uzun soluklu resident DJ’i Andrea Oliva ile devam ediyor.

Doğduğu İsviçre’de Terminus ve Pravda gibi kulüplerdeki performanslarıyla ününü ilk önce Avrupa’ya daha sonrasında ise Ibiza’ya taşıyan Oliva,2004’ten itibaren kendine has stiliyle underground partilerin vazgeçilmeyen isimlerinden biri haline geldi. 2013’te Ushuaia’nın prömiyer parti konseptlerinden olan Ibiza’daki ANTS’ın bugün Miami’den Dubai’ye, Meksika’dan Arjantin’e ve Hırvatistan’dan İngiltere’ye kadar ulaşmasında en büyük rolü üstlenen isim, Berghain’dan Coachella’ya oradan Tomorrowland'e uzanan yolculuğunda dünyanın her noktasında müziğini kitlelere ulaştırmayı başarabildi.

Geçtiğimiz yıllarda Mixmag’in ünlü serisi ’’The Lab’’in de özel konuklarından biri olan Andrea Oliva, Mixmag Türkiye etkinlik serisi kapsamında 21 Şubat’ta Zorlu PSM Studio’da müzikseverler ile buluşacak.

Recommended for you

Suma Han Grand Opening

Suma Han Grand Opening

02 March Saturday ,Suma Han - İstanbul80 veya 1 coin
Fur Coat

Fur Coat

13 December Friday ,RX - İstanbul60 veya 1 coin
Friday at BONN: Universe7en Quartet

Friday at BONN: Universe7en Quartet

13 December Friday ,BONN - İstanbul50 veya 1 coin
TERF Ne Ayol!?

TERF Ne Ayol!?

23 November Saturday ,AnahitSahne - İstanbul20
Beyond Friday

Beyond Friday

14 February Friday ,Beyond Akaretler - İstanbul1
Bina ' da Bu Hafta

Bina ' da Bu Hafta

28 January Tuesday ,Bina - İstanbulFree

Partymag App

The best parties happen here!

PartyMag offers all party and gig options in one place. It provides a list of the best events for you among hundreds of venues, and guide you there with just a click.

WE ARE YOUR PARTY GUIDE