PARTYMAG HARİKALAR DİYARI

August 15, 2020 2:00 PM

Event Details

Partymag ile gerçekler ve düşler arasındaki bir dünyaya, Harikalar Diyarı’na bir yolculuğa hazır mısınız?

Beyaz tavşanın peşine takılıyor ve Kadıköy, Beşiktaş iskelelerinden yola çıkarak Büyükada'daki Dilburnu Tabiat Parkı'nda yaratacağımız 'Partymag Harikalar Diyarı'nda sizlerle buluşuyoruz!

Konserler, sanat atölyeleri, piknik alanları, kokteyl workshopları, şarap tadım atölyeleri, kıyafetlerinizi geri dönüştürme şansı, yemek bölümleri ve çok daha fazlası Beyaz Tavşanı takip edenler için Partymag Harikalar Diyarı'nda olacak.

-Müzikal Line Up (Alfabetik sıralanmıştır, sanatçıların set saatleri açıklanmayacak ve sadece Harikalar Diyarı'na katılanlar bilecektir.)

Allen Hulsey, Batu Boris, Depart, Elif, Oceanvs Orientalis, Övet, Soul Grinders

BİLETLER İÇİN - FOR TICKETS

https://biletino.com/tr/e-9jt/partymag-harikalar-diyari/

Uyarılar:

-Etkinlik katılımcı kapasitemiz kısıtlı olduğundan dolayı, etkinlikte yer almayı düşünüyorsanız ön bilet avantajlarından faydalanmanızı öneririz.

-Etkinlik alanına Beşiktaş ve Kadıköy iskelelerinden özel vapurlar kaldırılacaktır. Beyaz Tavşan'ı gördüğünüz vapura binerek direkt olarak Partymag Harikalar Diyarı'na gelebilecek ve etkinlik sonunda özel vapurlar ile tekrar Beşiktaş ve Kadıköy'e dönebileceksiniz.

-Etkinlik alanındaki temas yüzeyleri dezenfekte edilecek, tüm çalışan ve katılımcılar için de etkinlik öncesinde ateş ölçümü yapılacaktır. 38 derece ve yukarısında ateşi olan kimse etkinlik alanına alınmayacaktır.

-Partymag Friends & Family Pass Card sahipleri için etkinlik katılımı ücretsizdir.

UYARILAR
  • İşletme uygun görmediği kişileri almama hakkına sahiptir.
  • İşletme, girişte kadın/erkek dengesine önem vermektedir.
WARNINGS
  • The organization has the right not to accept the people that they see inappropriate.
  • The organization balance the female / male number.

Recommended for you

Will be added soon.

Partymag App

The best parties happen here!

PartyMag offers all party and gig options in one place. It provides a list of the best events for you among hundreds of venues, and guide you there with just a click.

WE ARE YOUR PARTY GUIDE