EVENTSMAGAZINEVENUE

Exceptıonal Trıps, Türkiye’nin En Özel Noktalarında Müziği Doğa ve Kültür ile Buluşturuyor!

Uzun yıllar isminden çokça söz ettirecek bir serinin müjdesini vermek için heyecanlanıyoruz! Ekim ayına kadar devam etmesi planlanan bu seride birçok müzik severi yaptığı müzik ile büyüleyen yerli ve yabancı DJ’leri farklı konseptlerde Türkiye’nin doğa harikası 5 farklı destinasyonunda dinleyeceğiz. Hazırsanız gelin lafı hiç uzatmadan sadece referanslı katılımcıların dahil olabileceği “The Moment Presents : Exceptional Trips“i detaylıca inceleyelim…

Göcek (9-12 Haziran)

The Moment Presents : Exceptional Trips - GÖCEK

The Moment Presents : Exceptional Trips – GÖCEK

Exceptional Trips serisinin ilk durağı mavi ve yeşilliğin buluştuğu Göcek. Doğası ve muhteşem güzellikleriye Türkiye’nin bir numaralı gulet ve yat turu destinasyonu olan Göcek’te katılımcılar doğa ile müziğin keyfini çıkartırken 3 gece 4 gün boyunca lüks guletlerde konaklayacak, Göcek koylarını gezecek, sadece katılımcılar özel koylarda yapılacak etkinliklerde dans ederek benzersiz bir deneyim yaşama fırsatı bulacak. JetSki, Sea Kayak, Şnorkel, Kokteyl Workshop gibi tecrübelere de ev sahipliği yapacak serinin ilk destinasyonu Göcek’te katılımcılara eşsiz şarkı seçimleriyle eşlik edecek DJ’ler ise Sébastien Léger, Elif ve Emre Şenol

Akyaka (15-18 Temmuz)

The Moment Presents : Exceptional Trips – AKYAKA

The Moment Presents : Exceptional Trips – AKYAKA

1980’lerdeki turizm patlamasından sonra turistik bir beldeye dönüşen Akyaka‘nın upuzun plajlarında “Kite Surf” yapmak ölmeden önce yapılacaklar listesine girse yeridir. Serinin 2. destinasyonunda katılımcılar Azmak Nehri‘nin serin sularında yüzme, tekne turu, Dalyan turları, sabahları yoga ve sürpriz workshoplar ile beraber kite surf’ü de tecrübe edecekler. Konaklama ise katılımcılar için rezerve edilmiş otellerde yapılacak. Bu serinin line-up’ı henüz açıklanmamış olsa da sadece PartyMag Magazine okurlarına özel küçük bir detay paylaşabiliriz. Kendine has kompozisyonları ve canlı performanslarıyla dünya çapında milyonlarca dinlenmeye ulaşan yabancı bir müzisyen bu etkinlikte sahne alacak.

Fethiye (19-22 Ağustos)

The Moment Presents : Exceptional Trips – FETHİYE

The Moment Presents : Exceptional Trips – FETHİYE

Yamaç Paraşütü” denilince akla gelen ilk yerlerden biri olan Fethiye, dünyaca ünlü “Likya Yolu” ve muhteşem doğasıyla Türkiye’nin en özel noktalarından. Katılımcılar doğanın keyfini çıkartırken dünya çapında birçok kişi tarafından hayranlıkla dinlenilen birden fazla yabancı ve yerli DJ’i dinleme fırsatı edinecekler. Binlerce farklı kelebek türünü doğasında barındıran “Kelebekler Vadisi“, muhteşem yıldız manzarasıyla “Kabak Koyu” ve daha bir çok koy da bu serinin gezilecekler listesinde. Bu seride yapılacak etkinlik ve workshoplar ise şöyle : Yüzme, kaya, sörf, dalış, tekne, deniz sporları, yamaç paraşütü ve katılımcılara özel kumsalda gün batımı partileri.

Rize (23-26 Eylül)

The Moment Presents : Exceptional Trips – RİZE

The Moment Presents : Exceptional Trips – RİZE

Seriye Doğu Karadeniz’de bulunan “Türkiye’nin Alp”leri Rize‘de devam ediyoruz. Exceptional Trips Rize, uzun yıllar hafızalara kazınacak performanslara sahne olacak. Katılımcılar Nordic Otel‘de konaklayacak ve elektronik müzik sahnesinin global ve lokal ünlü isimlerini Rize’nin uçsuz bucaksız ovalarından birisinde ve tarihi bir kalede dinleme fırsatı bulacaklar. Kaçkar Dağları‘nın eteğindeki “Huser Yaylası“, “Ayder Yaylası” gibi yaklaşık 15 farklı nokta bu seride gezilecek. Bu güzel noktalara “trekking“, “rafting“, “dev salıncak“, “muhlama workshop” gibi etkinlikler de eşlik edecek. Detaylara çok yakında PartyMag Magazine üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kapadokya (15-17 Ekim)

The Moment Presents : Exceptional Trips – KAPADOKYA

The Moment Presents : Exceptional Trips – KAPADOKYA

2020 yılında gerçekleşen dünyaca ünlü YouTube kanalı Cercle‘ın Ben Böhmer performansı hala akıllardayken önümüzdeki ekim ayında en az Ben Böhmer’inki kadar etkili bir performans Kapadokya’nın en özel ve benzersiz lokasyonlarında Exceptional Trips ile gerçekleşecek. Kapadokya’nın en gözde otellerinden birinde konaklayacak olan katılımcılar “Balon Turu“, “Trekking“,”At Safari” ve birçok farklı tur ile eğlencenin doruklarına ulaşacak. 5 bölüme ayrılan bu serinin son durağı olacak olan Exceptional Trips Kapadokya, arkasında bıraktığı birçok eşsiz tecrübe ile Türkiye’de uzun süre akıllarda kalacak.

Exceptional Trips, Türkiye'nin En Özel Noktalarında Müziği Doğa ve Kültür ile Buluşturuyor!

Exceptional Trips, Türkiye’nin En Özel Noktalarında Müziği Doğa ve Kültür ile Buluşturuyor!

The Moment, PartyMag, Mixmag Global & Mixmag Turkey, ve Buklatur partnerlikleriyle düzenlenecek olan Exceptional Trips serisi ile ilgili gelişmeler şimdilik bu kadar. Önümüzdeki günlerde serinin devamındaki noktalarla ilgili detayları paylaşacağız, takipte kalın! Rezervasyon, bilet ve daha fazla bilgiye Exceptional Trips resmi instagram hesabından ulaşabilirsiniz!

#İstanbulBirSahne
Önceki Yazı

#İstanbulBirSahne Projesi Şehri Dev Bir Açık Hava Sahnesine Dönüştürüyor

Sonraki Yazı

The Moment’in Sunduğu Exceptıonal Trıps Serisinin İlk Durağı : Göcek