EVENTSVENUE

Ferhat Albayrak, Deniz Kabu ve Neither Nor, WHOOP ile Doğada!

Ferhat Albayrak, Deniz Kabu ve Neither Nor, WHOOP ile Doğada!

WHOOP Project

Project iş başında! Lokal elektronik ve dans müzik sahnesinin, “Techno” deyince ilk akla gelen isimlerinin başında yer alan “Ferhat Albayrak“, kendisi ile aynı sahneyi paylaşacak isim “Deniz Kabu”, kariyeri boyunca “Tube & Berger“, “Amine Edge” & “Dance, Kolombo“, “Eats Everything” ve daha bir çok dünyaca ünlü isimle aynı sahneyi paylaştı. Bu iki büyük isim 10 Ekim Cumartesi “Whoop Project” sunumuyla Titus Feronia‘da! Bu özel gecede iki ünlü isme “Neither Nor” eşlik ediyor.

Ferhat Albayrak

Ferhat Albayrak

https://bugece.co/en/artists/ferhat-albayrak

Karantina günlerinde Zorlu PSM tarafından hazırlanan #PSMylekal Podcast Serisinin “Techno 101” bölümünün anlatımını yapan Ferhat Albayrak, bu serideki anlatımıyla elektronik müziğe meraklı bir çok insanın da merakını gidermişti. En son normalleşme döneminde gerçekleşen “Electronica Festival” da sahnelerde gördüğümüz, “Jeton Records” plak şirketinin kurucusu Ferhat Albayrak’ın İzmir Urla’da açık havada sahne alacağı etkinliğin “Early Bird” biletleri çoktan tükenmiş durumda.

Deniz Kabu

Deniz Kabu

https://bugece.co/en/artists/deniz-kabu

Bir çok ünlü DJ’in şarkılarına setlerinde yer verdiği ve bu sene de Magic Break‘de sahne alacak olan, genç Prodüktör/DJ Deniz Kabu’yu ise en son normalleşme döneminde Kabataş’tan hareket eden bir tekne partisinde dinleme fırsatı bulmuştuk. 10 Ekim Cumartesi günü Urla/İzmir’de gerçekleştireceği performansı techno müzik severleri tarafından merakla bekleniyor.

Neither Nor

Neither Nor

https://www.residentadvisor.net/dj/neithernor/biography

Daha önce Antalya’nın en yüksek noktası 2365 metre yüksekliğinde Olympos Teleferik‘te de performans gösteren, pandemi sonrasında ise Milimaudio tarafından düzenlenen Çamlıyayla/Baştepe manzaralı performansıyla yeni “EP”leri Paper’ı tanıtan ikili Neither Nor, bu müthiş gecede Ferhat Albayrak ve Deniz Kabu’ya eşlik edecek. Neither Nor’un Çamlıyayla/Baştepe performansını izlemek için linke tıklayabilirsiniz :  https://www.youtube.com/watch?v=Z0cj39-mcBY&ab_channel=milimaudio

Pandemi öncesinde Uniq İstanbul’da “UMEK”i, Ağustos başında Santiago Garcia ve Elfenberg ile Ojo Alaçatı’yı sallayan WHOOP Project tarafından duyurulan etkinlik için alınan önlemler ise üst düzeyde. Etkinlik sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleşecek olup etkinlik girişinde dezenfektan, ateş ölçer ve maske gibi koruyucu donanımlar bulundurulacak. Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacak.

Shuttle Kalkış Yerleri: Karşıyaka – Bornova – Buca – Konak

Etkinlik Bilet Linki : https://bugece.co/en/events/ferhat-albayrak-deniz-kabu-10-10-20

“Early Bird” biletleri tükenen etkinliğin genel bilet satışı devam ediyor. PartyMag severlere özel 10 TL indirimden faydalanmak için “promo code” kısmına küçük harflerle “partymag” yazabilirsiniz. 10 Ekim saat 18:00’da Titus Feronia‘da techno dolu bir gecede görüşmek üzere!

 

Önceki Yazı

Zorlu Amfi’de Ücretsiz Film Gösterimleri

Sonraki Yazı

9-11 Ekim Haftanın Mekan ve Etkinlikleri