FASHION

FESTİVALDE MÜKEMMEL DENEYİM YAŞA!

Festivalde mükemmel deneyim yaşamak isteyenler!

Yavaş yavaş partilerin ve festivallerin hayatımızda daha çok yer almaya başladığı aylara geldik. Neredeyse her akşam farklı bir organizasyonun içimizi kıpır kıpır edip günlük rutinden çıkardığı bu dönemde, festivalde mükemmel deneyime ve hazza ulaşmak adına bir kaç önerimiz olacak.

Hazırsan başlıyoruz :] 

NASIL RAHATSAN ÖYLE GÜZELSİN

7-8 sene öncesinin kadınlar için topuklu ayakkabı, erkekler içinse beyaz gömlek fenomeni yerini rahatlığa bırakıyor. Partilerin uzun sürdüğü ve dansın ön planda olduğu festivallerde ne kadar rahatsan o kadar güzelsin. Kendini en iyi hissettiğin ve seni en doğru yansıtan kıyafetleri seçmen, festivalde mükemmel deneyime ve partinin ruhunu daha iyi yaşamana yardımcı olacak.

festivalde-mukemmel-deneyim

HAZIRLIKLI OL

Partiye ya da festivale katılmadan önce hazırlıklı olman oldukça önemli. Önündeki saatlerin uzun olacağı düşünüldüğünde sırt çantası senin en önemli silahın. Mutlaka yanına fazladan bir tişört, havanın soğumasına karşı sweatshirt ya da yağmurluk, düşüp yaralanırsın kullanabileceğin yarabandı ve telefonunu şarj edebileceğin bir powerbank al. Yanında küçük bir acil durum kiti bulunması seni daha güvende hissetirecek.

festivalde-mukemmel-deneyim

KEŞFE ÇIK

Katıldığın partinin senin için yeni bir deneyim olduğunu unutma. Çevrenin farkına var ve ortamı keşfe çık. Daha önce görmediğin şeyler görebilirsin ve yeni arkadaşlar edinebilirsin. Tek bir yerde takılıp kalmak partiyi sadece yarı yarıya yaşadığın anlamına geliyor. İlgini çeken şeyleri sormaya korkma, mekandaki gizli alanları bul ve kendi define avına çık.

festivalde-mukemmel-deneyim

KENDİNE İYİ BAK

Festivalde mükemmel deneyim için en önemli nokta senin iyi hissediyor olman. Yorulman çok normal ama buna karşı önlemler alabilirsin. Mutlaka bol bol su iç, dans etmek hepimizi susuz bırakıyor. Eğer biraz çakır keyif olduğunu düşünüyorsan bir süre dur ve kendini sadece müziğin ritmine bırak. Eğer hala kötü hissediyorsan çevrenden yardım iste ve partiyi bırakmaktan korkma. Bu katılacağın son parti olmayacak!

Eğer hazırsan bir sonraki partiyi planlayabilirsin.

Bu hafta nasıl bir maceraya atılmak istiyorsun? 🙂

festivalde-mukemmel-deneyim

tekno kulübü bassiani
Önceki Yazı

WE DANCE TOGETHER, WE WIN TOGETHER | BASSIANI

haftanın etkinlikleri
Sonraki Yazı

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 28 MAYIS - 3 HAZİRAN | EDİTÖRÜN SEÇİMİ