FASHIONMAGAZINE

Festivallerde Yeni Trend: Sürdürülebilir Cool Stiller

Moda sektöründe ‘’cool’’ olma kriteri, artık etik modayı benimsemekten geçiyor. Etik bir gardırobun tek tip ve tek renk ham kumaşlardan oluşan bir stil olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz; etik moda ve sürdürülebilirlik bunun çok ötesinde! Festivallerde sürdürülebilir bir stil yaratmak için, yeniden tasarlanan eşsiz parçaları keşfetmenizi sağlamanız için Sürdürülebilir Cool Stiller önerilerimizi bu yazımızda bulabilirsiniz. 

Sürdürülebilir Cool Stiller

Redesign Club

Redesign Club

Kıyafetlerin tasarımında ve adil bir çalışma ortamı içerisinde, insani (özellikle kadın ve çocuk) değerlere önem verilirken, çevreye olan zararı en aza indiren etik moda hareketinin öncüsü markalar, kendi tarzınızı yaratacağınız, kişiye özel yapılan ve dikkat edici stilleri yaratıyorlar. Etik ve çevreye duyarlı bu üretim modelinden çıkan ürünler daha ‘pahalı’ olsalar bile kaynakları doğru kullanarak kaliteli sonuçlar meydana getiriyor.

Redesign Club

Redesign Club

Çoğumuzun dolabında sevmediği/modasının geçtiğini düşündüğü için artık giymediği kıyafetler ile ucuz ve trend olduğu için satın alınan birkaç kez giyilen kıyafetler yer kaplamaktadır. İşte bu giysilerin hangi malzemelerle ne koşullarda yapıldığı, çevreyi nasıl etkilediğini konularında bilinçlendirerek farkındalık yaratmak için, sürdürülebilir öncü markalardan biri olan Redesign Club, kaliteli geri dönüştürülen kumaşlarla ve ikinci el kıyafetlerle tasarlanmış, eşsiz parçalardan oluşan, festivallerden ilham alarak ismini verdiği ‘’HOT CYCLE’ koleksiyonunu çıkarmaya hazırlanıyor.

Redesign Club

Redesign Club

Tüketicileri ihtiyaca göre satın almaya ve ikinci el kıyafetleri yeniden tasarlayıp, yeniden kullanmaya ve geri dönüştürmeye teşvik ediyor. Bu koleksiyon, aynı zamanda harika hissettirecek ve bir fark yarattığınızı bilmenin memnuniyetini veren güzel ve şık kıyafetlerden oluşuyor. 

Redesign Club

Redesign Club

Redesign Club, geri dönüşümün israfı önlediği için en ekolojik uygulamalardan biri olduğuna inanıyor. Geçici trendleri takip etmek yerine, tamamen eşsiz bir parçaya sahip olmak, stilinize yansıtan çevreye duyarlı kıyafetler ile yaz boyunca tüm gözler üzerinizde olacak! Hadi şimdi gardırobunuzdaki giymediğiniz kıyafetlere yeniden şans verin ve tarzınızı yansıtan sürdürülebilir stiliniz için ilk adımı atın! 

Pijama Parti PartyMag
Önceki Yazı

PartyMag'le Zoom Prıvate Pijama Parti Vol. 2!

2010'da Dinlenen Şarkılar
Sonraki Yazı

2010 Yılında En Çok Dinlediğimiz Şarkılar