Friends & Family Pass nedir? 

2020 ve 2021 yıllarında Partymag'in organize ettiği etkinliklerde ek bir bilet parası ödemeden ve sıra beklemeden katılım imkanı sunan, kişiye özel, ayrıcalıklı üyelik kartıdır. Normal, Backstage ve Backstage (+1) seçenekleri vardır.

Backstage Friends & Family Pass: Etkinliklere sıra beklemeden ücretsiz olarak özel sahne arkası (backstage) tek kişilik girişi sağlar.

Backstage Friends & Family Pass (+1):  Etkinliklere sıra beklemeden ücretsiz olarak özel sahne arkası (backstage) iki kişilik girişi sağlar. Kart sahibi dilediği bir (1) misafirini dilediği etkinliğe extra ücret ödemeden getirebilir.

Normal  Friends & Family Pass: Bu kart sayesinde 'normal' biletli katılımcılar ile aynı alana sıra beklemeden ve etkinlikler için ek bir bilet ücreti ödemeden bir (1) kişilik giriş sağlar.

Friends & Family Pass nasıl kullanılır?

Her bir Friends & Family Pass kart sanal olarak yaratılacak ve Partymag mobil uygulamasında kişiye özel tanımlanacaktır. Friends & Family Pass sahibi üye, etkinliğe geldiğinde sadece bu üyeler için hazırlanmış bölümde sanal kartını yetkiliye okutarak etkinliğe giriş yapacaktır.

Friends & Family Pass son kullanma tarihi var mı?

Evet, Friends & Family Pass 1 Ocak 2022 tarihine kadar olan Partymag etkinliklerinde geçerlidir.