Friends & Family Pass Programı Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni

Bu Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni, işlemekte olduğumuz kişisel verileriniz ile ilgili bilgi vermek ve şeffaflığı sağlamak amacıyla hazırladık.

Kişisel verilerinizin işlenmesi açısından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında veri sorumlusu, PARTY MAG ORGANİZASYON VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.‘dir, 

Adres: Esentepe Mah. Talat Paşa Cad. No:5/1 Şişli / İSTANBUL 34394 
Telefon: 0850 490 00 08
Eposta: info@partymag.org
MERSİS No: 0722079718600001

Kişisel verileriniz, Friends & Family Pass Programı’na katılımınız ve bu programdan yararlanabilmenizi sağlamak amacıyla, bir sözleşmenin kurulması ve ifası hukuki sebebine dayanılarak işlenecektir. Ayrıca bir hukuki sebep olan açık rızanızın bulunması halinde kişisel verileriniz pazarlama ve reklam amacıyla da işlenecektir.

Kişisel verileriniz yukarıdaki amaçları gerçekleştirmek amacıyla yurtiçinde ve yurtdışında bulunan teknoloji hizmetleri sağlayıcılarımızla, düzenlediğimiz etkinlikler için hizmet aldığımız kişilerle (örneğin eğlence mekanları) ve talep olması halinde kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşılabilecektir.

Kişisel verileriniz elektronik ortamda beyanlarınız üzerine toplanmaktadır.

Kişisel verileri Partymag tarafından veri sorumlusu sıfatı ile işlenmekte olan tüm gerçek kişiler, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun (“KVKK”) 11. maddesi içerisinde sayılan haklarını aşağıdaki iletişim imkanları vasıtasıyla Partymag ile iletişime geçerek kullanabilirler:

  • Adres: Esentepe Mah. Talat Paşa Cad. No:5/1 Şişli / İSTANBUL 34394 
Telefon: 0850 490 00 08
  • Eposta: info@partymag.org

Veri sorumlusunun kişisel verilere ilişkin faaliyetleri hakkında detaylı bilgiye şu siteden erişebilirsiniz: https://partymag.org/en/privacy-policy