Friends & Family Pass Programı Ön Bilgilendirme Formu

Madde 1 - Sağlayıcının İletişim ve Kimlik Bilgileri

Friends & Family Pass Programının sağlayıcısına ilişkin bilgiler şunlardır:

 • Ticaret Unvanı: PARTY MAG ORGANİZASYON VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
 • MERSİS No: 0722079718600001

Party Mag Organizasyon ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. (“Partymag” ya da “Sağlayıcı”) ile hızlı bir şekilde irtibat kurulmasına imkân veren adres, telefon numarası ve iletişim bilgileri şunlardır:

 • Adres: Esentepe Mah. Talat Paşa Cad. No:5/1 Şişli / İSTANBUL 34394
 • Telefon: 0850 490 00 08
 • Eposta: info@partymag.org

Şikayetler ve cayma bildirimleri yukarıdaki iletişim adreslerinden herhangi birine iletilebilir.

Madde 2 - Friends & Family Pass Programının Temel Nitelikleri

Friends & Family Pass Programının (“Program”) konusu, Partymag’in düzenlediği konser, parti, dans topluluğu gibi aktivitelerde (“Etkinlik”), Programa dahil olan katılımcıya (“Katılımcı”) seçtiği 20Program paketine göre aşağıdaki menfaatler sağlanacaktır:

Normal PassBackstage PassBackstage Pass +1’li Pass
 1. Partymag Etkinlik için giriş ücreti ödememe
 2. Etkinlik girişinde önceliğe sahip sadece Katılımcılara özel bir giriş sırasına dahil olma
 1. Partymag etkinlikleri için giriş ücreti ödememe
 2. Etkinlik girişinde önceliğe sahip sadece Katılımcılara özel bir giriş sırasına dahil olma
 3. Sahne arkasına girebilme
 1. Partymag Etkinlik için giriş ücreti ödememe
 2. Etkinlik girişinde önceliğe sahip sadece Katılımcılara özel bir giriş sırasına dahil olma
 3. Sahne arkasına girebilme
 4. Yukarıdaki menfaatlerden yanındaki bir arkadaşını yararlandırma

Partymag ayrıca Katılımcıya sağlanacak menfaatleri tek taraflı olarak ücretsiz şekilde genişletme ya da Program süresini ücretsiz olarak uzatma hakkına sahiptir.

Katılımcının Programa katıldığını gösteren katılım belgesi Partymag tarafından, Katılımcıya; Katılımcının ödemeyi gerçekleştirmesinden sonra sağlanacaktır. Katılım belgesi dijital ortamda sağlanacak olup bunu alabilmek için Android ya da iOS işletim sistemine sahip bir cep telefonu gerekmektedir.

Programa katılım ve katılım belgesi 01.01.2022 tarihine kadar geçerlidir.

Katılım belgesi sadece Katılımcı tarafından kullanılabilir. Katılımcının katılım belgesini ticari amaçla kullanması ile katılım belgesinin üçüncü kişilere ödünç verilmesi, kiralanması, satılması, bağışlanması ya da başka bir şekilde devredilmesi yasaktır.

Programa katılmak için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir.

Partymag tarafından Programın Katılımcıya sunulması, Katılımcının Programa kabul edilmesi ya da Programla ilgili diğer her türlü unsur, Partymag’in herhangi bir şekilde ya da adette Etkinlik düzenlemeyi garanti ettiği anlamına gelmez. Partymag Etkinlik düzenleme konusunda tamamen serbesttir.

Partymag tarafından düzenleneceği önceden ilan edilen Etkinliklerin ertelenmesi ya da iptal edilmesi mümkündür. Partymag tarafından Programın Katılımcıya sunulması, Katılımcının Programa kabul edilmesi ya da Programla ilgili diğer her türlü unsur, Partymag’in erteleme ya da iptal etme hakkını sınırlamaz.

Programa katılım süresi boyunca Partymag tarafından en az bir etkinlik düzenlenmemesi halinde, Katılımcıya Katılımcının talebi üzerine Programa katılım ücreti iade edilebilir.

Madde 3 - Hizmetin Fiyatı ve Ödeme Yöntemi

Program kapsamında sunulan paketlerin fiyatları, tüm vergiler dahil aşağıda paylaşılmaktadır.

Normal PassBackstage PassBackstage Pass +1’li Pass
199TL (KDV dahil)499TL (KDV dahil)949TL (KDV dahil)

Hizmet paketleri için ödemeler kredi kartı ile internet üzerinden tahsil edilecektir. Ödemeye ilişkin şikayetler Partymag’e iletilebilir.

Madde 4 - Katılımcının Cayma ve İptal Hakkı

Cayma hakkı, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15 (g) maddesindeki “Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamaz.” hükmüne istinaden kullanılamaz.

Madde 5- Uyuşmazlık Çözümü

İşbu Koşulların uygulanmasından kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümü için Katılımcı yetkili tüketici hakem heyetine ya da tüketici mahkemesine başvurabilir.