TASTING

Gece Kulüplerinde ve Etkinliklerde En Çok Kaybedilen 5 Şey

Gece Kulüplerinde En Çok Kaybedilen 5 Şey

Gece eğlenceleri bir çok hikayeyle dolu ve ben de sık sık eşyalarını kaybeden biri olarak, merak edip eğlence sektöründeki insanlara “ Gece Kulüplerinde ve Etkinliklerde En Çok Kaybedilen 5 Şey”i sordum.

İşte aldığım cevaplar…

Eğlenceli bir yaz akşamında arkadaşlarınızla müziğin keyfine varıyorsunuz. Saçlarınızın arasından esen rüzgarı hissediyor, işte anı yaşamak budur diyorsunuz. DJ tam da istediğiniz tarzda çalıyor. Birden aklınıza bu anı ölümsüzleştirmek ve fotoğraf çekmek geliyor ama o da ne? Telefonunuz yok, saatlerdir hiç kullanmamışsınız ve artık gecenin geri kalanını herkese “ burada bir telefon gördünüz mü ? “ diye sorarak geçiriyorsunuz. İnsanlar yardım etmeye çalışıyor, sizin tüm modunuz düşüyor ve aniden birisi “aradığınız telefon bu mu? “ diyor. Tüm her şeyi unutuyor ve telefonunuza tekrardan aşk ile sarılıyorsunuz. Ahhh işte benim canım telefonum!

Telefon

Yalnız değilsiniz, bir çoğumuz o güzel geceyi kaydetmek için elimizi cebimize attığımızda telefonumuzu bulamadık. Şanslı olanlarımız iyi insanların da yardımıyla telefonlarına kavuştuysa da bazılarımız ya telefonuna hiç kavuşamadı ya da üzerinde onlarca kez zıplanmış ve tuz buz olmuş bir hurdayla karşılaştı.

Kredi Kartı

“ Bu seferki içkiler benden” diyip o içkileri bardan tepeleme aldınız ama bir şeyi unuttunuz. Belki de hayrınıza ama kredi kartınız barda kaldı, artık ne olur bilinmez.

Arkadaş

Gece kulüplerinde kendimizi kaybettiğimiz gibi birlikte gittiğimiz arkadaşımızı da rahatlıkla kaybedebiliyoruz. Hele o da kendini kaybettiyse çık bakalım bu işin içinden. Yine de heyecana gerek yok telefonlar hala cepteyse onu kapıya çağırın, hem bi’ hava alırsınız

Güneş Gözlüğü

Belki bazılarınıza tuhaf geldi ama evet, güneş gözlüğü gece kulüplerinin vazgeçilmezi. Aldığım cevaplara göre en çok kaybedilen şeylerden biri de çoğu zaman tanımadık birine ödünç verilmiş ve geri dönmeyen gözlükler…

Mont/Ceket

Ne geceydi ama. Hadi montları alıp çıkalım. Bir dakika, benim montum nerede? Ve montu aramakla geçen bir zaman boşluğu.

Ne olursa olsun neşenizi ve mutluluğunuzu kaybetmemeniz dileğiyle…

Önceki Yazı

Dolabındaki Kıyafetleri Geri Dönüştürecek, Sürdürülebilir Yaz Stili İpuçları

Sonraki Yazı

Parti Tutkunları ve Müzik Severler İçin Çevre Dostu Festival Stilleri