EVENTSVENUE

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ 1-3 MART 2019

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ

Evet, hava çok soğuk. En azından kar yağışı temalı Instagram Story’leri azalarak bitti. Geçtiğimiz hafta sonu lapa lapa yağan kar, Partymag’in Freya’da gerçekleştirdiği Night Breakers etkinliğinde 12 saat eğlenmemize engel olamadı. Bu hafta sonundan da aynı randımanı alacağımıza eminiz; çünkü hafta sonu etkinlikleri şu şekilde:

1- CHAIM @ FIRIN

Organik sound’larıyla tanınan, tatlı tatlı dans ettiren parçalarıyla Tel Aviv’li prodüktör ve DJ Chaim, Limits Off sunumuyla 1 Mart Cuma gecesi Fırın kabinine geçiyor.

Bu etkinliki sade vatandaşa 50 TL, Partymag Premium üyelerine 1 kredi. Avantajlı dönem biletlerinin tükendiğini de hatırlatalım.

 

2- CRISTOPH @ RX Istanbul

1 Mart Cuma gecesi Istanbul’da performans sergileyecek olan bir diğer sanatçı Cristoph. RX Istanbul’da sahne alacak sanatçıyı; arkasına Hot Since 82 ve Eric Prydz gibi üstadların desteğini aldıktan sonra tanıdık. Bundan sonra da sırtı yere gelmedi ve Tomorrowland’den Creamfields’a kadar birçok elektronik müzik festivalinde sahne aldı.

Bu etkinlik sade vatandaşa 70 TL, Partymag Premium üyelerine1 kredi. 

3 – HOOVERPHONIC @ STUDIO

Zorlu PSM Studio takviini 3 günlüğüne (27-28 Şubat ve 1 Mart) bloke eden ve biletleri Aralık 2018’de tükenen Hooverphonic, yine yeniden Istanbul’a geliyor. Kulak aşinalığımızın had safhada olduğu parçaları için gidiniz, Luka Cruysberghs’in kadife sesi için gidiniz. (Grubun solistinin geçtiğimiz sene değiştiğini not düşelim)

4- SUMA HAN GRAND OPENING @ SUMA HAN

Suma Beach’in kapanış haberini aldığımız günü her hatırladığımızda kalbimiz yeniden burkulsa da, Galata’daki Suma Han ile hasret giderebileceğiz. Suma Han, 2 Mart Cumartesi gecesi kapılarını açıyor. Konuğu ise Tulum’un favorilerinden LUM. LUM’un abstrakt melodilerine eşlik edecek ev sahipleri ise Mr Sür, Moguz ve No Basic.

Bu etkinlik, sade vatandaşa 80 TL, Partymag Premium üyelerine 1 kredi. 

5- MUSES W/ HYENAH & MATTHIAS MEYER

Ah, Matthias Meyer. Onu Indigo’da dinlediğimiz günler dün gibi aklımızda.

Pekiş ya Afro House nedir? İsmini bilmeden yanlışlıkla şimdiye kadar dinlemiş olabilir miyiz? Bu sefer hem Matthias Meyer; hem de bilerek ve isteyerek Afro house tınılarıyla dans etmek için 2 Mart Cumartesi gecesi Harbiye’deki Klein’ın yolunu tutuyoruz.

Önceki Yazı

3. PSM CAZ FESTİVALİ YAKLAŞIYOR!

Sonraki Yazı

Progressive House Müziğin Yükselen İsmi