VENUE

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ 15-17 MART

Yağmur bulutlarını hafta içinde bırakıyor, keyifli bir hafta sonuna adım atıyoruz. Radarımızda RX Istanbul, Klein ve Mitte var. Hafta sonunun popüler etkinliklerini sizin için seçtik:

1- Yotam Avni @RX Istanbul

Innervisions’ın yeni keşfi Tel Aviv’li Yotam Avni, 15 Mart Cuma Gecesi RX Istanbul’a geliyor!

Yotam Avni, 16 Mart Cumartesi gecesi ise İzmirli elektornik müzik severlerle Hamam‘da buluşuyor.

Bu etkinlik sade vatandaşa 60 TL, Partymag Premium üyelerine 1 kredi. 

2- Big Burn Nights w/Roman Flügel @RX Istanbul

Alman DJ ve Prodüktör Roman Flügel,16 Mart Cumartesi gecesi Big Burn Festival’ın kışlık adresi RX Istanbul’da!

Roman Flügel’i, geniş yelpazesinde Acid House’tan italo techno’ya farklı sound’ları sentezlemesi ve zamanında Indigo’yu alev alev yakan setleriyle tanıyoruz.

Bu etkinlik sade vatandaşa 70 TL, Partymag Premium üyelerine 2 kredi. 

3- Jan Blomqvist & Band @Klein

Jan Blomqvist, Something Says ile kalbimizi çalalı çok oldu, şimdiyse Disconnected turu kapsamında Klein’ı sallamaya geliyor, hem de canlı performansı ve band ile beraber! Berlin çıkışlı sanatçıyı Türkiye’de dinlediğimiz etkinlik ve festivallerde dj set up’ına bakar, iç geçirir, “keşke bunu canlı çalsalar” derdik; şimdi gerçekleşiyor! Jan Blomqvist & Band, 16 Mart Cumartesi gecesi Klein’da. 

4- License to Dance: Weval @ Babylon

Eleştirmenlerin 2016’nın en iyi albümü yorumuyla sıkı bir çıkış yakalamıştı Weval ve hem Salon’da, hem Zorlu’da daha önce dinleme fırsatını bulmuştuk. Doymamışız belli ki, Weval bu sefer Babylon’u dans ettirmeye geliyor. hem deiki gün üst üste. Weval, 14 Mart Perşembe ve 15 Mart Cuma günlerinde üst üste Babylon Bomonti’de.

2019 çıkışlı çiçeği burnunda yeni albümleri The Weight ile sizi başbaşa bırakıyoruz.

5- Orkun Bozdemir, Tal & Emir @ Mitte

Orkun Bozdemir, 16 Mart Cumartesi gecesi Mitte’nin dans pistini hareketlendirecek. Ona eşlik edecek ev sahipleri ise Tal ve Emir. Mitte’nin kokteyl menüsünü ne kadar sevdiğimizi söylemiş miydik? Özellikle chili kokteylini ve bakır kapta servis edilen zencefilli kokteylini denemeden Mitte’den dönmeyiniz!

Partymag Premium üyeleri isimlerini davetli listesine tek tıkla ekletebiliyor. Yetmiyor, bir kokteyli de kredileriyle içebiliyorlar.

 

Önceki Yazı

ELI & FUR 6 NİSAN'DA İSTANBUL'DA!

steve rachmand,
Sonraki Yazı

Steve Rachmad İstanbul'da!