EVENTSMAGAZINE

Hafta Sonu Etkinlikleri 22-26 Mayıs

22- 26 Mayıs’da, her şey bitmeden bir tık önce acilen eğlenmeye ihtiyacı olanlar için İzmir ve İstanbul’da güzel önerilerimiz var!

İSTANBUL

Pan-Pot | Istanbul

Berlinli duo Pan-Pot, 24 Mayıs’ta İstanbul’da Zorlu PSM Ana Tiyatro sahnesinde olacak. Akıldan çıkmayacak performanslarıyla dans pistini kendi oyun alanlarına çevirecekler!  24 Mayıs gecesi,  Marcel Fengler ve Belçikalı ikili Joyhauser katılımcıları techno’ya doyuracak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 120 TL .

David Helfgott

Hayatı Oscar ödüllü ‘Shine’ filmine konu olan dünyanın en önemli piyanistlerinden  David Helfgott, başka hiçbir yerde deneyimleyemeyeceğiniz bir konserle 25 Mayıs’da Aya İrini’nin büyüleyici atmosferinde sahne alacak! “Bahçede Kim Var?” konsepti ile birçok yerli sanatçının performansları sizleri bekliyor olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 350 TL.

RE.YOU

Re.You’nun dans müziğinde ‘afro house-tan- techhouse-a, melodik techno-ya’ kadar yarattığı  geniş tarzı ile üretim gücünü gösterdi.  2016’da kurduğu plak şirketi sayesinde sevdiği sanatçı dostlarına destek vererek onlarla birlikte üretti. Ortaya çıkan eserlerini de 25 Mayıs Cumartesi gecesi Bonn’da sergileyecek. Gecenin açılışını b2b setleriyle Yalım Erdiniz & Berk Pekiner yapacak, Mertech ve Görkem Çay’ın  b2b setiyle de gün doğacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 50 TL, Partymag Premium’a 1 Kredi.

Deetron & Ahmet Şendil

Concrete Paris, Shelter Amsterdam, Brunch Elektronik Lisbon, Watergate Club, Amnesia Ibiza, fabriclondon gibi saygın klüp ve festivallerin aranan ismi Deetron, 2017 yılında Jamiroquai’ın Automation isimli parçasına yaptığı remixle başarısını ve becerilerini hatırlatmıştı.  Boiler Room Madrid için hazırladığı all-vinyl seti ile 25 Mayıs gecesi 20 yılı aşkın elektronik müzik deneyimiyle RX kabininde olacak. 25 Mayıs gecesi  Ahmet Sendil ve Dirgen’de Deetron’a eşlik edecek.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 TL, Partymag Premium’a 2 Kredi.

Here We Raw: RSS DISCO at FIRIN

Müziğin ve deneyimin en .raw hali ile 24 Mayıs’ta Berlin’in renkli trio’su, parti kahramanları RSS Disco, Kerem Akdağ & Abanoz eşliğinde FIRIN’daki etkinlik sizleri bekliyor olacak. .RAW, geliştirdiği bakış açısı ve hazırladığı deneyimlerle  sizi müzik türleri ve standartların dahilinde yaratılmış çizgilerin dışına çıkaracak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 TL

İZMİR

The Stance: Private Series I

Geplaatst door The Stance op Maandag 20 mei 2019

Doğa içerisinde, gün batımında başlayıp doğumuna kadar devam edecek Private Series’in ilk etkinliği 25 Mayıs Cuma gecesi!  Wolfson, Efe Serçek, Jiwa, Ege Kalkan ve Samet Zorlu’nun performansları geceye ritim katacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 40 TL, Partymag Premium’a  1 Kredi.

Ongun Tütüncü B2B Anıl Bütün – Berkman Gümüş

24 Mayıs Cuma gecesi 1888’in sevilen ortamında Ongun Tütüncü B2B Anıl Bütün ve Berkman Gümüş’ün performanslarına şahit olabilirsiniz!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 50 TL, Partymag Premium’a 1 Kredi.

Önceki Yazı

İzmir'de Kokteyl İçmek İçin Nereye Gidilir?

Sonraki Yazı

SIRBİSTAN’IN EN BÜYÜK MÜZİK ETKİNLİĞİNE GERİ SAYIM BAŞLADI: EXIT FESTIVAL