EVENTS

Hafta Sonu Etkinlikleri 3-5 Mayıs

Şehrin tadını çıkarma vakti sonunda gelip çattı. Artık kimse evde duramaz! Bu hafta sonu tarzınıza göre eğlenin diye İstanbul ve İzmir için popüler olan etkinlikleri sıraladık. Şimdiden iyi eğlenceler!

İSTANBUL

COSMIC GATE @ STUDIO

Trance ve progressive müziğin en çok rağbet gören isimlerinden ve aynı zamanda 2018’de Grammy’e aday gösterilen Cosmic Gate, 12 yıl aradan sonra Future Momentum’un 5.serisi kapsamında 4 Mayıs’ta Zorlu Studio’da çok özel bir şova imza atmaya hazırlanıyor. Cosmic Gate’e, Mixmag tarafından, ”Tartışmasız trance müziğin en heyecan verici isimlerinden biri” olarak nitelendirilen İngiliz ikili Solis & Sean Truby eşlik edecek.
Cosmic Gate ve Solis & Sean Truby 4 Mayıs’ta Zorlu Studio’da.

Bu etkinlik sade vatandaşa 140 TL .

Do Not Sit in Istanbul x Get Closer to Day ’N’ Nite @BOMONTİADA

Yapı Kredi bomontiada açık hava sahnesini, Do Not Sit On The Furniture sahiplenecek. Dans müziğinin saygın isimlerinden Behrouz’un Miami menşeili gece kulübü ve parti serisi Do Not Sit On The Furniture kapsamında Bomontiada sahnesinde şu isimler yer alacak;

  • BEHROUZ
  • Be Svendsen LIVE
  • BONDI LIVE
  • Derun
  • Omerar Nanda b2b Veleyle
  • Aytek Dorken ft. Rudy de Wale on Sax

Babylon’da saatler 23:00’ı gösterdiğinde, global müzik piyasasındaki en önemli temsilcilerimizden Ali Kuru’nun yeni label projesi Mantra Taverna ile sahnede olacak. Headwaters LIVE ve Havantepe’de Mantra Taverna kapsamında Ali Kuru’ya eşlik edecekler. 4 Mayıs Cumartesi günü yaşayabileceğiniz 12 saatlik Get Closer deneyimini kaçırmayın!

Bu etkinlik sade vatandaşa 100 TL, Partymag Premium’a 4 kredi.

 

Tim ENGELHARD @FLAMME

Tim Engelhardt , Monkey Project farkıyla 3 Mayıs Cuma günü Flamme’de. Son dönemde yaptığı remixlerle adından sıkça söz ettiren Tim Engelhardt, müziğindeki enteresan denilebilecek motifleri sunmak için İstanbul’da olacak.

Sadece davetlilerin katılabildiği bu etkinlikğe Partymag Premium üyeleri 2 kredi karşılığında adını davetli listesine yazdırabilir.

SonarHouse and Rhym&Hype Pres. Betoko @MODULE

Elektronik dans müzik sahnesinin en deneyimli isimlerinden İngiliz DJ/Prodüktör Betoko, SonarHouse ve Rhyme & Hype sunumu ile 3 Mayıs’da Module Istanbul kabininde olacak. Melodic house’dan techno’ya çeşitli ritimlerle etrafınızı sararak İstanbul’un ilk ışıklarını dans pistine düşürecek olan bu etkinliğe katılmaya değer!
Bu etkinliğin fiyatı sade vatandaşa 100 TL, Partymag Premium’a 4kredi.

Tale Of Us @ Zorlu PSM

4 Mayıs ‘da Zorlu PSM’nin şeref konuğu Tale Of Us! 10 yıl önce kimsenin öngöremeyeceği şekilde adım adım büyüyen Milano çıkışlı Tale Of Us, soundscape projesi olarak başlayıp çağdaş elektronik müzik sahnesine kadar ulaştı. Suma Beach ve Zorlu PSM iş birliğinde gerçekleşecek gecede Tale Of Us’a Afterlife için son keşiflerinden Alman DJ ve prodüktör Kevin de Vries ile Seko eşlik edecek.
Bu etkinliğin bilet fiyatı 130 TL.

Mercan Dede – Secret Tribe Feat. Mabel Matiz @Borusan Sanat

Mercan Dede’nin Türkiye müziğinin önemli isimleriyle birlikte gerçekleştirdiği “Secret Tribe” projesine Mabel Matiz konuk oluyor. Özgün tarzlarıyla müziğe yön veren iki isim 3 Mayıs’da Borusan Müzik Evin’de buluşuyor.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 40 TL.

İZMİR

Elektro Gazino Vol 2 @GOLF GAZİNOSU

Liverpool çıkışlı techno ikilisi Mia Mendi, Avrupa’da bir çok kez performans sergileyen ve David Guetta ile aynı sahneyi paylaşan Ariz, Etnik tınıları müziğine yerleştiren, kariyerine ev partileriyle başlayan ve 5 yıldır profesyonel anlamda DJ’lik yapan Şinasi, Gülnihal ve Kayhan 3 Mayıs’ta İzmir Golf Gazinosu’nda!

Bu etkinlik sade vatandaşa 46 TL , Partymag Premium’a 1 kredi.

GZone Our Pride – Unicorns Of İzmir @Vesta Roof

GZone OUR PRIDE partisi İzmir’de İLK KEZ 3 Mayıs’da gerçekleşecek. İzmir’e iyi müzik ve güzel ortamla teras eğlence kültürünü getiren Vesta Roof’ta saat 19.00’de başlayacak. GZone partilerinin resident DJ’i SaintJer’in neşeli müziğine, sürpriz performans konukları, drag queenler ve seksi gogo boyların şovlarıyla etkileyici bir gece sizi bekliyor.

Bu etkinlik sade vatandaşa 40TL , Partymag Premium’a 1 kredi.

Jabbar @ Cartel Coffee & Cocktails

Jabbar, 4 Mayıs’ta Cartel Coffee & Cocktails’de. Üstelik 1 adet içecek dahil!
İzmirli sanatçı Jabbar,  çeşitli işlere attığı imzayla 4 Mayıs’ta Cartel Coffee & Cocktails’de sizlerle olacak.

Bu etkinlik sade vatandaşa 45TL , Partymag Premium’a 1 kredi.

Daha az harcayıp, daha fazla eğlenmek için Partymag Premium edinin. Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

 

İzmir
Önceki Yazı

Sommer Klein sezonu Black Coffee ile açıyor!

Hafta Sonu Etkinlikleri
Sonraki Yazı

Hafta Sonu Etkinlikleri 9-12 Mayıs