VENUE

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ 8-10 MART 2019

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ

Grip salgınına yakalanmayanları görebilir miyiz? Kalan sağlar bizimdir, buyrun bu hafta sonundaki en iyi etkinlikler:

1- PARTYMAG PRESENTS: AND GOD CREATED WOMAN @ GRAND PERA

Tabiki kendi etkinliğimizle yazıya ferah bir açılış yapıyoruz. 8 Mart Cuma gecesi Grand Pera’da, bir etkinlikten beklediğinizin çok fazlasını yaşamaya hazır olun. 20:00’de kapılar açılıyor. Burners Boutique by Ahu Polat ve Automanique defileleri, Boyalı Eller’den Live Graffiti’den sonra müzikal program başlıyor. Lirika, Sevil Soylu, İrem, Carlita, Elif, Deer Jade ve Britta Arnold için hazır mısınız?

Bu etkinlik sade vatandaşa 90 TL, Partymag Premium üyelerine 2 kredi. Premium üye olmak isterseniz şimdi tam sırası, Kadınlar Günü’ne özel indirimden faydalanmak için App’e şuradan gidebilirsiniz.

2- SONAR FESTIVAL @ ZORLU PSM

Ülkemizin 3. Sonar’ı bu cuma ve cumartesi Zorlu PSM’de gerçekleşiyor. Müzik ve yaratıcılık üzerine sohbetlerden, DVS1, Kobosil, Moderat gibi sanatçılardan dinleyeceğimiz müzik ziyafetine uzanan bir festival olacak. “En iyi etkinlik, yüz milyonların ismini bildiği sanatçıların geldiği etkinliktir.” klişesini öyle güzel yıkıyor ki Sonar, severek izliyoruz. Dinlemeden dönmeyin dediğimiz isim: FJAAK. (9 Mart Cumartesi)

 

3- THE RITUAL WITH JUGURTHA @ MENTHA

8 Mart Cuma gecesi Mentha’da, Jerash Records’ın ev sahipliğinde Afrika ezgilerini ve geleneksel enstrümanları müziğine katmasıyla tanıdığımız Jugurtha kabine geçiyor. Dans pistini hareketlendirmek, zaten Mentha dj’lerinin uzmanlık alanı. Bir de Jugurtha’nın etnik tınılarından oluşan seti ile bu hafta Mentha, nasıl desek; yanar.

Bu etkinlik sade vatandaşa 50 TL, Partymag Premium üyelerine 1 kredi. 

4- OFF SONAR WITH SUMAGILLER @ SUMA HAN

Suma Han’ın yeniden açılmasıyla Galata’da bir evimiz daha oldu gibi hissediyoruz. İstanbul gece hayatına kaliteli bir mekan geri kazandırıldı, umarız daim olur. Geçtiğimiz hafta sonu Lum’un dinamik performansıyla açılış yapan Suma Han, 9 Mart Cumartesi gecesi özlediğimiz Sumagiller ile Off Sonar partisine hazırlanıyor. Line up’taki isimleri Suma Beach’te az dinlemedik; yine olsa yine dinleriz. Ki oluyor.

Bu etkinlik sade vatandaşa 50 TL, Partymag Premium üyelerine 1 kredi. 

5- WHY SO SERIOUS @ KLEIN

Why So Serious etkinlik serisini katırladınız mı? Kadınlar Günü’nü en az bizim kadar coşkuyla karşılayan Klein, lokallerden oluşan line up’ı ile 8 Mart Cuma gecesi keyifli bir gece yaşatacak. Eski Mentha’dan tanıdığımız Junior, Deniz Türkeri ve Emre Şenol’un renkli setlerle dans ettireceği gecede kadınlara giriş ücretsiz. Pozitif ayrımcılık bazen yüzleri böyle güldürüyor…

Bu etkinlik, kadın olmayan sade vatandaşlara 50 TL, tüm Partymag Premium üyelerine 1 kredi. 

Önceki Yazı

The Ritual with Jugurtha

Sonraki Yazı

AND GOD CREATED WOMAN - TIME TABLE